rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kūno kultūra.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 2:45 pm

so. ppl, kaip pasiaiškint, jeigu pamiršai, ar pan. kūno kultūros aprangą?;DDD

Pvz, ką dažniausiai rašo rašteliuose, kai tėvai rašo, kad nedarytumėt?;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 4:07 pm

ugnei skauda koją, ugnei skauda ranką, ugnė vakar sirgo. :DDDDD

o šiaip dažniausiai jei tyngiu daryt kūno kultūrą, pasakau, kad aprangą pamiršau (rofl) minusą įrašo ir viskas. :DD bet kai gauni 3 minusus du įrašo, bet stengiuosi 3 nebent iš bėdos gaut. o du gaunu greitai. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 4:20 pm

cha, gerai tau ;DDD

o ant mūsų rėkia, tipo kam tada į mokykloą einat, jeigu skauda tą, aną, o jeigu sergat, irgi rėkia.
jeigu nedarai pasiaišknimą rašom. ;DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 5:11 pm

pirmą pusmetį susidariau gerą įvaizdį naujajai kūncės mokytojai, nebuvau gal poroj pamokų tik, tai šį ir nepyksta ant manęs labai ; DDDDDDDDD grasina dvejetais, bet dažniausiai tepasižymi, kas nedaro, ir nieks nuo to nesikeičia ; D tik va tiek, kad nuo tėvų raštelių nepriima ta bjaurybė, tik nuo gydytojos ; DDDDDDD o jei ką, pats paprasčiausias pasiteisinimas - pamiršau aprangą (y) tiesa, vieną kartą mano klasiokei davė kažkieno sportines kelnes ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 5:15 pm

Pokui tai mokytojai darai tą kūncę, ar ne. Per pusmetį dariau gal tris kartus, turiu vieną pažymį ir velnias žino iš ko ji man ves pusmetį, bet nieko, aš su ja susitarsiu... oj, ok, į temą grįžtam.
Aš tai niekaip nesiteisinu, sakau, kad tingiu, negaliu, arba 'uj, mokytoja, palikau aprangą namuose', nors ana kaba rūbinėj. Koks skirtumas.
Juolabiau mokytoja labai gera, nepyksta. Nu pasisekė man, tskant.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 7:53 pm

pas mus galima viena kart į mėnesį atnešt tėvų raštęlį, tada vieną savaitę nedarau nes sergu :DDDDDDDDDDDDDDDDD ir pasimuliuoju daug kartų, tai į mėnesį kokius 2-4 kartus padarau (sun) (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimePen. 03 25, 2011 2:45 pm

Nekenčiu šios pamokos. x.x
Dažnai simuliuoju,veda moteris tai kaip sakant "tarp mūsų mergačių" ji turėtų suprasti. : DDD
Ypač nekenčiu kai reikia futbolą žaist ar kvadratą. Jau geriau bėgiočiau.
; ppp
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitimePen. 04 01, 2011 10:15 pm

Pas mus aerobika ;p
darom visada, jokių ten sergu, koją skauda ar kažkokios dienos nebūna:DDD
darom visos savo noru, kurios nedaro tai užstumia mokytoja ir tiek;p
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kūno kultūra. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūno kultūra.   Kūno kultūra. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kūno kultūra.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: