rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Prekėlimo nr.3 REZULTATAI

Go down 
AutoriusPranešimas
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Prekėlimo nr.3 REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Prekėlimo nr.3 REZULTATAI   Prekėlimo nr.3 REZULTATAI Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 3:20 pm

absinthe’ish

Tarja sako:
Laisvajame darbe man nepatiko vaikinų aptrinimas, bet gražios spalvos. Taipogi su fontu galėjai labiau padirbėti ir galbūt jį priderinti kur nors kitur , o ne ant žmonių, bet šiaip atrodo tikrai neblogai.
Baneris gan paprastutis, suklijuotos nuotraukos, padarytas fonas, užrašas ir PSD. Kažko nerėtūsi efektingesnio nei tik tiek, reikėjo gal spalvas kitokias daryti, na nežinau, kažkas man jame nelimpa.
Blende nepatiko vėlgi spalvos ir užrašas, atlikimas gan paprastas atrodo.

Mažas sako:
Labai sužavėjo baneris, tikrai pavykęs, galbūt norėtųsi užrašo, bet gana gerai žiūrisi ir be jo. Blendo viršutinė dalis labai graži, taipogi tekstas puikiai priderintas, bet pats nuotraukų išdėliojimas nesužavėjo, neatskleidžia, kaip Tau išeina apkirpti nuotraukas, o tai antro aukšto žmogeliui būtų labai svarbu. Bene mažiausiai patiko parašas – centrinė dalis įkomponuota gražiai, fontas taip pat, bet visa kita yra kiek tuštoka. Taip pat smarkiai kliūva apkirpimas.

Nuosprendis: NEKELIAMA



Ash

Tarja sako:
Baneris atrodo neblogai, tik gal šonai ir užrašas man kiek nesižiūri, daugiau tikrai viskas taip neblogai įtalpinta. Spalvos puseė velnio, nors galėjo žinoma būti ir labiau pritaikytos.
Laisvajame darbe nepatiko tai, kad nuotraukos yra paimtos ne iš tos pačios fotosesijos, taipogi užkliuvo fontas ir pats merginų apkarpymas.
Blende nesižiūri fontas į kurį iš karto krenta žvilgsnis. Fonas kiek keistas, galbūt nereikėjo dėti to geltono daikto ir kažką vietoje jo kitą patalpinti, na nes bent jau man tai tas geltonas nasižiūri.

Mažas sako:
Baneryje pritrūko įdomesnių spalvų, taip pat kitokio fonto (ar bent jau spalvos, efektų). Visgi kompozicija labai gera, įdomiai išdėlioti objektai. Ko neišeitų pasakyti apie laisvąjį darbą – PNG man atrodo nelabai priderinti, merginos taipogi neitin suderintos. Fonas gana neblogas, fontas taip pat, bet jo vieta parinkta blogai, nes gaunasi du žiūrėjimo centrai, norisi žiūrėti ir į merginas, ir į užrašą, taigi, jį reikėjo kišti kiek arčiau panelių. Blendo fonas puikus, bet nuotraukų apkirpimas labai nekoks, taip pat ir šriftas. Vėlgi ta pati klaida su juo, kaip ir laisvajame darbe.

Nuosprendis: NEKELIAMA



Migliauskas

Tarja sako:
Laisvas darbas. Gražios spalvos, gražus apkarpymas tik nepatinka man jo kraštai ir dar galėtų būti koks užrašas nes jo čia labai trūksta, taigi atrodo nevisai užbaigtas.
Blende nepatiko užrašas, ne kiek užrašas, bet kiek pats fontas, nesiderina prie darbo, be to ne visos nuotraukos yra to pačo asmens, taigi geriau reikėjo rašyti grupės pavadinimą, o ne vieno žmogaus, kai yra jų keli. Šitas darbas man nelabai, manau gali ir kiek geriau.
Baneryje labai nesuderintos spalvos, ta prasme tarp jų nėra vientiso kontrasto ir žmogus neįsilieja į foną, kaip turėtų būti. Trūksta kokio nors užrašo, o fonas atrodo kiek netvarkingai, gal čia spalvos kaltos.

Mažas sako:
Parašas labai gražus, kompozicija įdomi, taip pat ir fonas. Dailiai atrodo kraštų apipaišymai. Blende kiek kliūva tai, kad kompozicija kiek panaši į laisvojo darbo, tačiau fonas vėlgi gražus. Šriftas nelabai limpa. Banerio spalvos labai gražios, visgi Depp‘ų spalvos nekaip lipdosi prie bendro vaizdo. Laisvajame darbe ir baneryje labai pritrūko užrašų, kas dažniausiai atkreipia dėmesį labiausiai, bet mano nuomone, tavo darbai vertesni aukščiau antro aukšto.

Nuosprendis: KELIAMA


::blackjam

Tarja sako:
Blendas. Dalies šviesių raidžių nesimato, šešėlį reikėjo daryti šiek tiek arčiau. Taipogi raudonas fontas man neitin patinka, gal reikėjo labiau jį taikyti prie viso vaizdo. Spalvos ganėtinai šaltos ir fone norėtūsi galbūt kažko daugiau nei to dūmelio ar kas ten.
Kolorizacijoje, labai išryškintos akys, na bet aš būtent tokias ir mėgstu, kadangi dar parašei, kad mėnulio šviesoje tai iš viso gražiai žiūrisi, bet vertinant kaip normalią kolorizaciją, tai oda ir akys labai netikroviškos, be to atrodo kaip pasidažęs, nes raudonos lūpos.
Wall‘as tikrai neblogas, bet trūksta kokio nors užrašo man šone merginų, jei jis būtų tuomet būtų super ir dar manau jam labiau tiktų tamsesnės spalvos, dabar per daug šviesu ir šalta.

Mažas sako:
Nors blendo fonas yra kiek ir tuštokas, daugiau jam nieko netrūksta. Fontas priderintas puikiai, vienintelis dalykas, kuris baisiai kliūva, tai išsiliejęs nuotraukų apkirpimas, kuris kiek sudaro nekokybiško darbo vaizdą. Kolorizacija nėra labai tikroviška – apšvietimas kiek per stiprus, odos spalva keista, akys nors ir gražios, bet taip pat nėra labai tikroviškos. Pirmas įspūdis tik užmetus akį į wallpaperį – įdomu, bet kai įsižiūri, kliūva fonas, savo kiek vintažiniu stiliumi nepriderintas prie ‚modernių‘ merginų. Trūksta kokio nors užrašo.

Nuosprendis: NEKELIAMA


Pou

Tarja sako:
Baneryje bent jau man tai per daug ryški raudona spalva ir taipogi fontas nesižiūri. Taipogi nuotraukų pozicija man nelabai žiūrisi, galėjo jos labiau būti susiliejusios į foną, nes dabar atrodo kaip įklijuotos.
Blendas tikrai neblogas, bet man nepatinka per baltas vaikino veidas toje žemesnėje nuotraukoje, o kitoje jis kaip tik per daug tamsus, žodžu, nesuderinti kontrastai. Fontas dar visai pakenčiamas.
Laisvajame darbe nepatinka perbalusios merginos, vėl pasirinktas netinkamas PSD, taipogi fontas galėjo būti ne baltas, o maišytų spalvų, ta prasme dviejų kurios pereina viena į kitą.

Mažas sako:
Banerio spalvos pavykusios, tačiau kairiojo vyriškio apšvietimas kiek gadina bendrą vaizdą, jis nelabai dera prie fono. Fontas galėtų būti ir geresnis, tačiau šis labai nekliūva. Blendo su Rupertu spalvos nesuderintos – vienas vaikinas smarkiai apšviestas, kitas labai tamsus. Pritrūko kažko daugiau fone. Prie laisvojo darbo prisikabinti nėra kur – tavo aukšto žmogui jis yra tikrai geras, netgi fontas žiūrisi gana neblogai. Esi labai patobulėjus.

Nuosprendis: KELIAMA



Taya

Tarja sako:
Laisvajame darbe laaaabai nepatinka fontas ir dar jis uždėtas ant rėmelių, kurie turi dėti paskutiniai. Merginos spalvos taipogi nesižiūri, reikėjo kokių aštresnių, o ne tokių švelnių, bent jau galėjai sutvarkyti kontrastą ir patamsinti juodą spalvą.
Kolorizacijoje vaikinas atrodo kaip miręs. Oda negyva, rožnis švarkelis nei prie ko.. na bet čia jau mano problema., dėl rožinės spalvos. Lūpos atrodo grynai kaip numirelio, pamėlusios. Reikia šiltesnių spalvų.
Baneris nepatiko tuo, kad panaudotos dvi vienodos nuotraukos, taipogi nelabai matosi daug darbo jame. Tekstas nederintas, fone nieko, bent jau man nesimato, užmestas rūkelis ir viskas, neskaitant nuotraukų.

Mažas sako:
Paraše pritrūko didesnio paeksperimentavimo su fonu, nes atrodo nykiai. Šriftas kiek pabodęs, taipogi nelimpa prie fono, tačiau darvbo spalvos šiek tiek atperka klaideles. Kolorizacija labai netikroviška – visa oda beveik pilka, lūpos labai netikroviškos spalvos. Paskutinis darbas taip pat labai silpnas – tuščias, niūrus, su vėl nekaip priderintu fontu.

Nuosprendis: NEKELIAMA



Wenstley

Tarja sako:
Blendas neblogas, tik nepatiko ta nuotraukų kompozicija, bent jau galėjai padaryti dešinijį vyruką kiek mažesnį, nes dabar jie vienodo ūgio, jei taip galima išsireikšti. Taipogi nepatiko font‘as.
Kolorizacijoje vakino oda per geltona, taipogi akys atrodo labai netikroviškai, bet patiko man jo marškinaičiai, tik galėjo būti kiek šviesesni.
Baneris tikrai neblogas, nežiūrint į fontą kuris užkrautas ant dėdės Depp‘o snukučio ir dar kuris yra netinkamas. Šiaip patinka, kad žodžia suderinti su nuotraukomis ir šiaip, gražiai darbas žiūrisi.

Mažas sako:
Blendo kompozicija, apipavidalinimas, spalvos gražios, fontas nelabai limpa, ir pats darbelis kiek silpnokas antro aukšto žmogeliui. Kolorizacijos bendras vaizdas gana tikroviškas, tačiau klaidų neišvengta – matosi išsiliejusios spalvos, o ir šiaip kiek trūksta jų paįvairinimo. Banerio spalvos, kompozicija vėl pavykusi, fontas galėtų būti ir geresnis, bet ir šis labai nekliūva, bet darbas vėl kiek per prastas tavo aukšto žmogui.

Nuosprendis: NEKELIAMA


TyloJ

Tarja sako:
Laisvajame darbe neįtinka nei vienas fontas, negražai atrodo, o dar kai jie šitaip nukišti į kampą. Darbe trūksta spalvų, dabar atrodo kaip negyvas.
Kolorizacijoje vaikino oda yra žymiai per tamsi, jis juk ne juodaodis. Akys gan gražiai atrodo, gražus atspalvis, nepatiko dar dantys.. su burna kažkaip keistai ten..
Blendas gražus, patiko panaudotos nuotraukos su ta cigarete ir lempute, tik jos galėjo būti kiek ryškesnės.

Mažas sako:
Paraše vienintelis pavykęs dalykas – tai spalvos. Didelio darbo jame nesimato, užrašai pernelyg nutolę nuo pagrindinio objekto. Kolorizacijos spalvos labai negyvos, gana tikroviškos tik akys. Paskutinis darbelis labai geras, manau, vertas pirmojo aukšto. Gaila, kad tik paskutinis.

Nuosprendis: NEKELIAMA
Atgal į viršų Go down
 
Prekėlimo nr.3 REZULTATAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Perkėlimo nr.4 REZULTATAI
» Perkėlimo nr.5 REZULTATAI

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: