rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Hello my name is Barnie ._. ;**

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 8:39 pm

Zdarowa Super duper puper kuper žmonės :**
Visai nemoku daryti tokių dalykų t.y. rašyti apie savea.Tai jau šis tas apie mane.
Ką gi.Gal pradedu nuo pagrindinių duomenų o tada jau kaip viskas nusirutuliuos. : DD

Vardas_Gabija[nekenčiu kai taip vadina tad tiesiog Gabi, Gabsė,Gabšė ar dar kažkas panašaus]
Metai_Nėra net 13 ir bus po pusės metų. Soo aš negalėjau čia registruotis x DD
Zodiakas_Dvynys [nors skaitau tuos horoskopus(per facebook'ą) bet neišsipildo tad netikiu]
Gyvenamoji vieta_Gyvenu tikrai ne Vilniuje ar kur kitur dideliame mieste[nors norėčiau]

Mėgstu: OS[mūsų klubo kalba tai yra Orientavimosi Sportas :P],nutella,šokoladą,tv,mobulųjį,
Hausą,muziką,TV,PC,cup of hot chocolate :p,Žvilgsnis y ateitį,Desperate hause wives[ar kaip ten :D],tą serialą kur per tv1 rodė su tokiais 2vaikinukais(dab pavadinimas užstrigo ;D)
ir t.t.

Nekenčiu/nemėgstu:daryti valgyti[dažniausiai kai tai pradedu virtuvė atrodo lyg nusiaubta viesulo ar tornado],švęsti šventes su tėvais,tarakonų ir kitų šlykštukų,Twilight'o ir t.t.

Emmm...Net nežinau.Gal vėliau papildysiu kažką ką dar prisiminsiu[tai vėl kažkas apie mane, o jei tiksliau tai rodo jog nesu visiškas proto bokštas nors kitais metais dalyvausiu "Lietuvos tūkstantmečio vaikuos"] ir nepagalvokit kad aš giriuosi. :P

Kontaktinė info:
Mobilusis:869091281[l-a-b-a-s]
EL.PAŠTAS:gbreiteryte@gmail.com
Skype:gabiuskaxx


Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:24 pm

Sveika, Gabija. Vadinsiu tave Gabija, nes šitas vardas yra nuostabiai fantastiškas. ^^ Nustokit nemėgti savo vardų, pošimts! :D
Kadangi parašei, kad NEgyveni Vilniui, tai įdomu pasidarė kur gi tu gyveni? :>

Radau ryškų panašumą apie valgio gaminimą. Tiesiog nekenčiu to, nes nemoku ir šiaip nepatinka. :DD Bet kodėl nemėgsti švęsti švenčių su tėvais? :> Man visai neatrodo tai blogas dalykas. Negi ir Kūčias, bei Kalėdas šventi su draugais? Nes, skaitau, kad čia tokia šeimyniška šventė. :>

Kadangi aprašymas neilgas, tai dar paklausiu. ^^ Kokius filmus labiausiai mėgsti? Ką labiausiai valgyti mėgsti? :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:59 pm

Daug klausimų parašei.Per daug : DD.Naaa pamėginsiu. x D
Gyvenu žiauriai mažam, bet vis dėl to mieste Šilalėje.Gal teko tokią girdėt? ;D
Emmm...Švenčių su tėvais švęst nemėgstu nes...Net nežinau, bet nepatinka ;p
Filmus mėgstu gal labiau tokius mistinius,siaubo, bet ir komedijas(ypač romantines) taip pat mėgstu.
Valgyt mėgstu Picą,Obuolį.Gerti spraitą.
Viskas turbūt :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitimePir. 01 17, 2011 9:53 pm

laba :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 11:38 am

hyllau. O___o
aprašymo labai įdėmiai neskaičiau, nes tyngiu. (rofl)
o šiaip aš esu ugnė ir man malonu susipažinti Hello my name is Barnie ._. ;** 305713
sveika prisijungus prie mūsų šeimynos. <33333333
tikiuosi per laiką susipažinsim. :DDD
tei vat.
byeee.
(hūūūg)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hello my name is Barnie ._. ;** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hello my name is Barnie ._. ;**   Hello my name is Barnie ._. ;** Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Hello my name is Barnie ._. ;**
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: