rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 zuikio ♥

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 4:17 pm

žodžiu. kelios fotkės. visai nemoku fotkint, sooo nieko doro nesitikėkit ^^

zuikio ♥ 2hfqsk0

zuikio ♥ 2emjuyc

zuikio ♥ 2h6u0pf

zuikio ♥ 2gsldl3

zuikio ♥ 116i2ix

užmesti tik rėmai. ^^
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 7:51 pm

gana neblogos foto, spalvos žavios :} bet norėtųsi kokių nors įdomesnių vaizdų, ar bent jau tų paprastų ojektų, įidomiau perteiktų, įdomesniu kampu pagautų. taip pat rėmai man nesižiūri toj foto su babulėm ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:34 pm

Kampai kampai kampai! Daryk balerinos šuolius, lenkis kaip lankstoma lempa ar dar kas, kaip su strutis kišą galvą į žemę, taip ir tu gretinkis ir lįsk į savo objektą! Kampai nelabai įdomus, jei trumpiau šnekant :DDDD rofl xDDD tą patį puodelį nuo kavos galima buvo paimt iš apačios su kokios dar likusios kavos dūmais ar panašiai ;D Pridėt kokių nors knygų po juo ir būtų woah! Tobulėjam su įdėjom ir kampais!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:08 pm

Jąą, kaip Shizu sakė kampai nelabai įdomūs.
Man patinka pirma ft, reikėjo dar kiek labiau kairę pusę apkirpti, tada tokia smagi ft būtų gavusis. :DD
O šiaip su tuo dovanų kaspino nelabai ką įdomaus padarysi. Tačiau 3 ir 4 man asmeniškai kažkuo dera ir tokį gražų stilių kartu jos sukuria(tik spalvos gaila nelabai dera). :DDd nžn, jaučiu nusisvaigau, bet man taip atrodo xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 6:39 pm

Pirma labai labai labai miela! ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimePir. 01 10, 2011 9:01 pm

Man nelabai patiko. Juk aplink yra daug geresnių vaizdų :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitimePir. 03 07, 2011 8:07 pm

drєαм. rašo:
Man nelabai patiko. Juk aplink yra daug geresnių vaizdų :>

Pritariu lbj.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





zuikio ♥ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: zuikio ♥   zuikio ♥ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
zuikio ♥
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: