rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 fearlessBunny' io PŠ

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 2:56 pm

Senoji mano tema ištrinta ir nusprendžiau, kad laikas kurti naują. Prieš dvi savaites parsisiunčiu pš ir dabar bandau kažką kurti. Laukiu komentarų, kritikos...

2011. 01. 04
Spoiler:

2011. 01. 05
Spoiler:

daryta neskaičius tam skirtų tutorialų, tad prašom tai suprasti ir pernelyg griežtai neteisti apci


2011. 01. 06
Spoiler:

2011. 01. 07
Spoiler:

2011. 01. 23
Spoiler:

2011. 03. 04

Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo analytics, Pen. 03 04, 2011 6:23 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 3:48 pm

Manau, kad ikonos tikrai gražios, bet tik pirmoje tinka tas teksta.

O sige reikėtų nutrinti tekstūras nuo merginos veido, bet šiaip man spalvos patiko.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 3:52 pm

Dėkui evil
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 7:48 pm

ikonos gana neblogos. Pirmoji labai graži, kitose užrašiukai smarkiai nesilipina :> parašas irgi gana neblogas, tik visada visus layerius, kurie kažką 'užneša' ant snukelio, aptrink kiek ; D fontas nelabai lipinasi, bet kaip pradedančiajai labai gerai, šaunuolė tikrai :}
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 8:33 pm

Naujausiame sige nuotrauka man pati tokia blanki atrodo, reikėjo kiek šarpo ir pats fontas čia nelabai įtiko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 2:49 pm

https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2hdmv0m.png visai įdomus ir matosi, kad įdėta darbo. (y) Spalvos man pačiai nelabai prie širdies, bet atrodo neblogai. Fontas nėra blogas, ištiesų, visai gerai įsipaišo į bendrą vaizdą. ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:14 pm

sige man patinka spalvos, moters ft gal biški be kokybės atrodo, nes tokia blanki. šiaip labai patinka. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:58 pm

Dėkui ^^ chi
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 6:48 pm

NAUJA!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:52 pm

tokie kieti man jie ; DD

maladiec vaiks.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 8:06 pm

Puikus retušas, nėra prie ko kabinėtis. :) Gražu!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 11:18 pm

iconos tai nerealios man o_O
sigas irgi būtų idealus jai nuo merginos veido būtum nutrynus texturas/stockus. o retuše irgi neturiu prisikabint prie ko :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePen. 01 07, 2011 3:13 pm

ohoo :D dėkui, nesitikėjau, kad taip patiks
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePen. 01 07, 2011 8:39 pm

Man žiauriai patiko darbai, šaunuolė.
Tik avuose kiek tekstai netinka. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePen. 01 07, 2011 9:55 pm

Dėkui
ATNAUJINTA
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePir. 01 17, 2011 12:33 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/24y4qxg.png
mielos iconos, neblogo spalvos, apkirpimas irgi neblogas, labiausia patiko pirma oO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePir. 01 17, 2011 2:54 pm

Apie retušus nieko nenutuokiu...bet man gražus : )
Iconos taip pat lb patiko..pirmoj eilėj paskutinė laaabai niceeee : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 12:08 pm

aš kažkaip pasimečiau su tom datom pas tave, bet neesmė. žodžiu.
iconos net gi labai gražios. :*
retušas - nežinau ką retušavai, tad net sunku pakomentuot, bet atrodo tikrai gana pavykęs.
sigas - wowč. gražus.<3 tik reikėjo tekstūras nuo veido aptrint, bet šiaip žavumėlis. (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 5:58 pm

Dėkui visiems kurie kadaise mano darbus komentavo ; D
Taigi po tų komentarų pamaniau : daugiau čia nesirodysiu kol bent kažko padoriai nepadarysiu.
Na va, grįžtu.
Su NAUJAIS DARBAIS.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 6:50 pm

labai patinka tavo iconos man. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 7:05 pm

icono's lb gražios, blendai irgi man patiko visai, varyk į I aukštą žmogiau ! fearlessBunny' io PŠ 746196
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 8:22 pm

Man patinka tavo darbai..o ypač iconos : ))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 10:20 pm

Varyk aukštyn, žmogau, esi tikrai verta! fearlessBunny' io PŠ 150691

Giriu giriu ir dedu didelį pliusą už nerealias iconas. Ne tik iškirpimas ir PSD, o ir idėja; labai įdomios, o tokios man patiiinka! Iškirptum keletą? fearlessBunny' io PŠ 916113

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2z6e1dl.jpg
šitas man labai patiko, gražiai padirbėta, viska derinasi taip muah-muah! fearlessBunny' io PŠ 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 4:11 pm

odiee, dėkui ; DDD neee, iki pirmo aukšto man dar ne, reik dar padirbėt.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitimePen. 01 28, 2011 10:02 pm

naujos iconos tikrai wow. labai labai. <3
tvd - man šitas darbas kažkaip ne. font'as nelabai tinka ir kompozicija jame nepatinka. bet tas su M.M. tai tikrai ohoho! O_____o jis labai gražus. fearlessBunny' io PŠ 974499 fearlessBunny' io PŠ 974499
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





fearlessBunny' io PŠ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: fearlessBunny' io PŠ   fearlessBunny' io PŠ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
fearlessBunny' io PŠ
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: