rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Starlight. :3

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 6:35 pm

Sooo... kadangi aš tų piešinių turiu daug pradėsiu nuo pradžių :D

1. Pirmieji bandymai
CLICK
2.Jau įgudusi ranka
CLICK
3.Someone Famous :DD
CLICK
4.Naujo stiliaus bandymas
CLICK
5. Dar vienas bandymas
CLICK
6. Naujausias ANIME šedevras :D (kokybė prastoka, nelabai matosi ;DD nesistengiau pieštuko spaust :D )
CLICK
7. Čia šiaip ;D
CLICK
8.Ir kažkas ne ANIME, bet man kitaip nelabai gaunasi, nes moku tik ANIME :DD
CLICK
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 1:51 pm

Pyple ne čia temą sukūrei :DDDDDDDD Reikėjo kurt ne skyreliuose, o toj palaidoj vietoj ( nu sory paaiškint nemoku xD)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 2:16 pm

Gal nesivadinam pypliais, ką? Turbūt pati ne ką vyresnė. hm
Starlight. - savo naujas temas turi kelti į pačią laiptinęs temą. (spausti)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 7:01 pm

hahaha xD omg FAIL xD ne ten tikriausiai nuspaudžiau xD (rofl)
EDIT - oho kokie pypliai... 183 cm tikrai pyplys esu...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 7:15 pm

Be nervų prašau, sekantį kartą pakanka parašyti vieną kartą, nereik kartot dešimt tą patį :D Temą perkėliau aš, o dabar susitelkit į pieštus darbus (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:40 pm

Neežinau ant kiek manai Tavo ranka yra įgudusi, beeet manau dar nemažai jų reikia. Kad ir anime'i tiktų apibūdinimas neproporcionalu, didelės akys, galvos, mažas kūnas, bet, anime turi proporcijas visvien. Kai kur su jomis kliuvinėji ;D Visas piešimas toks grynai tep lep, nesimato bent jauk, kad būtų tikrai ilgai pasedėta ir padirbėta ;D Išpiešimas yra gana stambus, nėra jokių smulkesnių detalių ir trūksta tvarkingumo! Sėkmės ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 2:43 pm

pritariu Shizukai, bet man patiko pirmos anime(?) akys.:) Sėkmės :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 2:57 pm

aš irgi lb panašų piešinį su vilkiuku turiu :DD
O šiaip anime piešti nemoku, ir jų praporcijų(jeigu jos bent jau yra) nemoku, bet biški galiu pasakyti kritikos. Soo, mėgink kitą kartą labiau minkštesniu pieštuku stipriau spausdama piešti, tada galėsi daugiau šešėlių padaryti, nes jie visi tokie blankūs. Keletą darbų tik šiaip ant greičio atrodo padaryti. Pamėgink įdėti daugiau darbo, išbaigti piešinius, t.y. ten kok medį, žolę labiau išpiešt ir pan.. :}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:09 pm

Kaip man patinka kai žmonės Anime piešia, man labai gražu. ^^ Gaila, kad pačiai nelabai toks stilius išeina, bet tiek jau to... ;o
Neesu profė, kad čia rėkčiau kritiką, taigi pasakysiu, kad piešinukai man patiko, nors iki puikių darbų dar žingsnelio ar kelių trūksta. Starlight. :3 150691
Sėkmytės didelės!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:56 pm

Ko cia uzsipuolet, turejau omenyj pypole (people) tai sutrumpinau iki pyple. Nemaniau kad taip uzsipulsit.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 5:30 pm

Labai ačiū visiems už kritiką :DD Nors ten tik pirmieji mano darbai, vis tiek dėkui, bent jau žinau kur darau klaidas :D
analytics - kol kas aš žinau tik viena people trumpinį ppl :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:04 pm

analytics rašo:
Ko cia uzsipuolet, turejau omenyj pypole (people) tai sutrumpinau iki pyple. Nemaniau kad taip uzsipulsit.

Nesiparink ahoy Nieks čia nepuola, tik žinoma pagalvot galėjai ką kitą.
Manau starlight vietoj pat įsižeistum :snowfall:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 5:51 pm

Biškį dėl anime akių užstūmė, bet jei ką anime akys ir turi būt didelės. Piešiniai gražūs. :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 6:34 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 11:18 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimePen. 01 14, 2011 11:23 pm

Nesamonė, ji verta aukštesnės vietos. nesamoningi vertimai visam šitam forume ir išvis kas čia per nelygybė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 5:13 pm

Silence, kas tau čia daros? Tau gal PMS ar ką? Jeigu jau tau čia tokia nesąmonė, tai, žinok, niekas neliepia lankytis... relax, ok?

O savo nuomonę apie peišinius jau anksčiau rašiau. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 7:35 pm

Gražūs, man patinka tavo darbai ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 6:07 pm

Dėkui už komentarus (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 2:29 pm

kodėl vien parašius savo nuomonę vidi galvoja, kad tu čia koks pasiutęs ir pan.. ? nėra čia ko relaxintis nes ir taip viskas ok, o jei dar už nuomonę gali gaut pms tai tada parašykit taisyklėse, kad negali sakyt ką galvoji.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 2:49 pm

Prieš sakydamas, išmok savo nuomonę reikšt ne taip grubiai. Nepagrįstai varai ant mūsų sistemos su ja net gerai nesusipažinęs, o ir forumiečių darbus vertini visai neobjektyviai. Kad žmogaus, kuris įkeltas į penktą aukštą, t.y turintis išvystytus įgūdžius, darbus vadinti bereikšmiais ir negražiais, reikia visai neturėti akies. Bereikšmiška yra tai, jog forume lankaisi grynai dėl to, kad sudirbt kitų darbus ir nepublikuoji savo 'meno'.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 3:16 pm

Sakyk kaip nori, bet pati katik ant manęs užvarei, kad ant visų varau šiaip ant visų nevarau dauguma išgįriau, bet jei man negražu nesakysiu o kaip faina!!! o nepublikuoju nes kolkas nesukėliau į kompiuterį savo darbų, bet jei pamatytum taip nevarytum. O jei penkto aukšto žmonių darbai bent jau kaikurie nėra geresni nei tų kurie yraa antram aukšte tai apsurdas, nu bet srr jei įžeidžiau :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 6:02 pm

Man patiko. Gražiai tikrai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Starlight. :3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starlight. :3   Starlight. :3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Starlight. :3
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: