rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 I know the sound of your voice, can save my soul.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimePir. 01 03, 2011 4:51 pm

I know the sound of your voice, can save my soul. 164832_1387030496074_1841401679_750007_5086359_n
Good Day|Goeie Dag|Iyi Gün|Хороший день|Καλή Ημέρα|Laba diena!
Taip Jūs puikiai, supratot su Jumis sveikinuosi su nice translate.com Nes kitaip man nesigautų visų šių kalbų parašyti, nes visgi esu grynai lietuvaitė, bet ne nuodėminga (wait)

Vardas|Pavardė
– anitsuJ, Justė, Justytė arba tiesiog Justina Ruzgaitė. Šiaip nelabai myliu savo vardą, norėčiau trumpesnio, bet draugai vadina Juste, tai kartais ir sueina, bet juk tų Jusčių jau ir taip prišikta, norėčiau kokia Emilija, Elena, Kostė, Žana D’Ark būt.
Amžius|Gimtadienis| - Suapvalinus man 17, tačiau vis dar esu 16; s Gimtadienį švęsiu Kovo 29 dieną.
Zodiakas| - Avinas.
Ūgis|Svoris|Lytis – Female (smirk) 1,69 cm & 54 kg.
Mood|Hair|Eyes – Horny. Šviesūs. Mėlynakė.
Location| - Molėtai.
Story about me| - Gal pradėsiu nuo to, kad esu žiauriai užsispyręs žmogus, grybą pjaunantis dėl kiekvieno nelemto įvykio. Moku rautis, bet ne plaukus (wait) Raunuosi ant žmonių, I know it‘s sucks. Neskaitant to esu žiauriai prisirišantis žmogus, draugų turiu daug, nebandau visiems įtikti, nes žinau, kad daugelis manęs nemėgsta, bet man nuo to geriau, darausi stipresnė. Esu draugiška, linksma, kartais miela, biški faina : ) Daug verkiu, ypač per filmus arba, kai matau, kad kitas verkia, todėl galiu įgauti klyčka (drama queen). Senais jaunystės laikais buvau aktyvi mokyklos veikloje, lankiau liaudiškus šokius, darbščiųjų rankų būrelį, aerobiką, chorą, dizaino studiją ir t.t
Internete sutikau daug žmonių, visgi forumuose lankausi ne vieną ir ne du metus, su keliais buvo pavykę susitikti ir real, nežinau kaip jiems, bet man patiko. Daug žmonių pamilau, kaip realius draugus, stengiuosi nei vieno neišskirt, čia nevardinsiu ką myliu, ko ne, jie ir taip žino.
Realus mano gyvenimas yra įprastas man. Lankau mokyklą, dešimtą klasę, turiu tris bff ir visos tarpusavy esam geriausios draugės ever. Turiu sesę, kuri mane kažkada pavadino „peroksidine kekše“ tai mane žiauriai prajuokino, mano draugus taip pat. Dar turiu du brolius, kurie turėdami pinigų, tarkim iš 100lt man duoda net 2 lt :)) Bet gal užteks apie mane, visiems nusibos skaityt.
Favorite music| selebričiai|tv shows| - TVD | GG | SPN | PPL | Iglesias | Katy Perry songs | Jensen Aukles | Zac Efron | Ian Somerhalder | Chace Crawford | Dougie Poynter | Bruno Mars | Katie Cassidy | Leighton Meester | Julia Roberts..
Others| - telefoną | muziką | pc | tv, vasarą | cepelinus | atostogas | kalbėti su kuo nors per skype ar telefonu, geriausia iš vis realiai | sms žinutes | žvengt iki nukritimo ašarų | ledus | nutelą | picą ir dar daug kito.

Skype – estrelawavy
FB – Justė Ruzgaitė
Numeris – 864344623 (labas) 862841814 (ežys)


Paskutinį kartą redagavo PRADA., Sk. 01 23, 2011 3:19 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 7:01 pm

Vot čia tai kietas žmogeliuųkas, radau daug panašumų prie I Love It!!!!
bet prie dislike radau daug nepanašumų;DDD bet ir kelettą panašumu.
dėl pirmo fakto tai žiauru, pasakok kas buvo;D
souuuuuppppp, aš Miglė, malonu suspiažinti;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 3:18 pm

Labas, svečiau :DDD

NAUJAS APRAŠYMAS.
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 3:24 pm

Justyyys ;DD
Heleeeeu, sveika tapusi TL šeimos nare :)
Mes galima sakyti vienmetės esam, tik, kad mano gimtadienis greičiau ;DD
Na muzikos skonis labai skiriasi, bet ne tame esmė, tikiuosi,kad sutarsim ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 3:28 pm

hyylllau. ;DD**
žinok, man atrodo, kad aš tave žinau. tu iš s.s. teeeeeeep? O_____o teeeeeeep? O____________o

tai va. aj. beje. aš ugnė. ir tu esi labai mielas padaras O__o aprašymo neskaičiau. ._. nes tyyngiu. ateis laikas ir perskaitysiu (sun)(smirk)
jau sakiau, kad esi mielaaas padaras? O__o ir dar gražus. ai laik tavo foto. :DDDDd
okč. baigiu. ir dar. sveika prisijungus. (huuug)
byee. :*


Paskutinį kartą redagavo MoonShine, Pen. 01 28, 2011 9:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 4:23 pm

oooo, kokie žmonės :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 8:17 pm

heyyyyyy
pastebėjau tau patinka bruno (happy)
man ir :DDD
graži merga tu lb :DDD
tai va, daugiau neturiu ką pasakyt :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I know the sound of your voice, can save my soul. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I know the sound of your voice, can save my soul.   I know the sound of your voice, can save my soul. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I know the sound of your voice, can save my soul.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Save mylintis žmogus ^^
» The devil's voice is sweet to hear

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: