rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Julija

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:17 pm

Žmogus, dažnai nuslepiantis savo tikrą nuomonę ir vėliau dėl to pasigalintis. Žmogus, kuris nemėgsta jaustis silpnu ir visada siekiantis dominavimo. Prieraišus žmogus. Nedrąsus ir save per daug dažnai nuvertinantis, žmogus, kuris mėgsta visus, bet ne visi mėgsta jį. Kitų nuomone mielas padarėlis. Žmogus, kuris niekada per daug neišsišoka - kuklus ir nelabai iškalbingas, nemokantis aiškiai išreikšti savo emocijų ir nuomonės. Visai nespontaniškas ir lėtas žmogus - negali priimti sprendimo vietoj, būtinai privalo viską gerai apgalvoti, pasverti. Žmogus, kuris nemoka atsakyti ir sakyti tvirto NE. Žmogus, kurį, vis dėl to, labai lengva įkalbėti. Sau prieštaraujantis ir su savimi neasutariantis. Žmogus, turintis savo alter ego. Toks padaras, kuris nemoka juoktis iš savęs ir yra labai jautrus - sugeba apsižliumbti nuo paprastos smulkmenėlės. Žmogus, kuris visada padeda ir visada tikisi to paties mainais, deja, retai to sulaukia. Nervuotas žmogus. Absoliučiai ne dinamiškas ir laikantis save visai neįdomiu, eiliniu žmogumi žmogus. Žmogus, kuris turbūt vienintelis viename pranešime panaudojo žodį "žmogus" n kartų. Žmogus, kuris dievina istoriją. Toks žmogus, kuris bet kokioje situacijoje stengiasi būti kuo savarankiškesnis, savo bėdas spręsti pats, tačiau nevengiantis sunkią minutę atsiremti į draugo petį. Užsidaręs, bet dažnai besišypsantis ir besidžiaugiantis viskuo aplinkui žmogus. Žmogus, kuris didžiuojasi savo rudomis melagės akimis. Žmogus, kuris didžiuojasi daug kuo, bet labiausiai, jog gimė ir gyvena Kaune. Žmogus, kuris šiame pasaulyje egzistuoja jau 14 metų. Tai aš. Julija, dar pažįstama kaip ~fatbutterfly, storasis drugys ir panašiai. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. :)
Julija 33e7xvq
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:32 pm

Labas. Aš Ineta.
Malonu susipažinti!
man pasirodei mielas žmogus.
dar pasirodei nuoširdi.^^
o nuotrauka.. labai žavi.
tokia paprasta, bet tikrai ne prasta.
<3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:46 pm

Sveika. :) Taip, nuotrauka super paprasta, nes tokia aš :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:48 pm

Jūlęęę (smirk) (smirk) (smirk) (smirk) (smirk) (smirk)
Šitas žmogus yra belenkaip nerealus.
"Žmogus, kuris nemoka atsakyti" sugeba, sugeba. Paprašiau pakomentuoti galeriją, nagla išvadino mane :DD
O šiaip manau su labai fainas, linksmas, dirty mind'eris žmogus!<33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:58 pm

Julytė.;******************************
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 6:04 pm

Sveika, manau žinai aš Gabija. Pasirodo bent jau bruožais tikrai lb lb lb panašios. Norėčiau pabendrauti su tavim, bet vis kažkaip... nedrąsu parašyti. Goodie Emotie
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 7:05 pm

Rūsnęęę, dabar jau ir aš tave taip vadinsiu xDDDDDDDDDDDDDD (chuckle) (smirk) Awww <3
Ugnyte :****
Sveikute, Gabija :) Awww, nereikia manęs bijot :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 7:20 pm

aš bijočiau Tavęs. ;ss
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 8:44 pm

Kodėl? O.o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 11:01 pm

Bijociau, kad vel nagla isvadinsi.;ss
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 11:38 pm

Nebijok :S
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 11:05 am

sveikaa, esam panašios ;}. malonu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 1:52 pm

Sveikutė, man taip pat :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 4:31 pm

Labas,Julija.:]
manau esi labai sudėtingas žmogus. tiek daug visko apie nuomonę,tiesą ir kita.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimePir. 01 03, 2011 10:18 pm

Sveika, Brigita. Iš šalies gali taip atrodyt, tačiau pažinus iš arčiau aš tikrai nebeatrodau sudėtinga :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 6:57 pm

Labas, malonu susipažinti aš Miglė.
joooke, kietas ir keistas žmogeliukas, toookia ciacia lelia love2
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 4:49 pm

labai panašios esame ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitimeAntr. 01 11, 2011 2:20 pm

Bwahahaha, malonu susipažint, tikrai nebuvom pažįstamos iki šiol, Migle xDDDD heart
Malonu. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Julija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Julija   Julija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Julija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: