rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ~fatButterfly

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeKv. 06 24, 2010 5:02 pm

mickey, man irgi visada šnipštas gaunasi. Neįsivaizduoji kiek daug laiko praleidau darydama vieną vienintelį avatarą xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 6:11 pm

Tai ne pirma kolorizacija, bet mano nuomone, viena iš vykusių xD Kažkodėl plaukų spalvytė tapo labai panaši į odos ;//

~fatButterfly - Page 3 2jeo4kg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 9:57 pm

Man kažkodėl atrodo, kad tu užmetei tą pačią spalvą ant visos kolorkės. Neišsiskiria nei lūpos, nei plaukai...;o
Taip pat galėjai labiau pajuodinti blakstienas ir antakius, odą padaryti šiek tiek rausvesnę. (:
Bet visumoj visai gerai atrodo, tikrai. *šypt*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 11:19 pm

Dėkui, kitą kart bandysim daryt kitaip xD
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 11:28 pm

Akys kokios <33
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 11:35 pm

Suprasiu teigiamai xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 27, 2010 11:52 pm

Qmg..Qmg..Nereaaaliai,nereaaliai,nereaaliai GrAžŪŪŪ


Waha [i]Qmg..Qmg..Nereaaaliai,nereaaliai,nereaaliai GrAžŪŪŪ


Waha Waha Waha Waha Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 1:25 am

Iš ties atrodo gražiai, bet nepatinka tai, kad panos veidas atrodo kaip privarytas dau daug pudros. O šiaip labai gražu, ypač akys. (mm) ~fatButterfly - Page 3 858641
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 11:48 am

Ačiū! surprised Well, pasirodo, šį kartą akys išėjo geriausiai xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 2:07 pm

Gražu, tobulėk.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 2:09 pm

oda nėra labai tikroviška, bet bendras vaizdas atrodo puikiai. akys - heart
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePir. 06 28, 2010 3:41 pm

Kolorizacijoje akys nebesveikai gražios. Na dėl odos tai man taip atrodo, bent jau padaro tokį įspūdį, kad yra viena ir ta pati spalva taikyta kaip lūpoms, plaukams, etc. Šiaip iš pirmo žvilgsnio ta mergina pasirodė auksinė ;DD Šiaip neblogai :))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:04 pm

Juk dabar visos merginos auksinės! xD Ačiū.
Žodžiu, iš didžūlio neturėjimo ką veikti, vėl įsijungiau fotošopą ir man atrodo, kad kolorizaciją pagaminau vis dar tam pačiam lygį. Taip pat prisėdau ir nepagailėjau laiko retušui.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:08 pm

kolorizacija gerulė,bet retušas toks... normalus : D ar man vienai akys tokios RYYYŠKIOS atrodo? : DDDD
nuuu bet i like it
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 9:11 pm

Ryškios, biškį pasistengiau xDDDDD Ačiū
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 15, 2010 10:03 pm

Kolorizacija ir retušas man patiko ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 9:29 am

labai patiko ir retušas ir kolorizacija, lauksiu naujų darbų <3
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:15 am

kolorizacija labai gerulė, bet va su retušu dar yra kur padirbėti, storasis drugeli ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 11:46 am

Ech, visoms dėkinga xD

~fatButterfly - Page 3 2a91kyt
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 3:21 pm

uhh, tavo darbai man patinka. <3
labai gražūs kažkuo man jie, tokie savotiški. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 5:54 pm

~fatButterfly rašo:
Ech, visoms dėkinga xD

~fatButterfly - Page 3 2a91kyt

Kai ~fatButterfly - Page 3 974499
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 6:06 pm

merga kiek nekokybiška o_O visa kita - nuostabybiška. ;o heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 7:57 pm

damn, koks gražutis sigas. ~fatButterfly - Page 3 868918
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 8:52 pm

mažas, aišku nekokybiška, panaudota, išnaudota ir t.t., negražu taip kalbėt, bet... xDDDDDDDDDD Ne, šiaip, ačiū visoms už komentarus, bet žymiai naudingesnė būtų kritika, kurios man žiauriai reikia darbų tobulinimui
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 20, 2010 9:40 pm

žmogau mielas, aš pavyzdžiui nežinau, kaip pakritikuot tavo darbus ; DDDDDDD man žiauriai patinka tavo stilius heart gal tik galėčiau patart kažką daugiau įvairesnio daryt, ir retušus ir kolorkes ir kitokias panašias nesąmones daryt ; D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





~fatButterfly - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~fatButterfly   ~fatButterfly - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
~fatButterfly
Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» ~fatButterfly

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: