rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 pasiklydusi tyloje

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimePir. 12 20, 2010 11:10 am

žinau, kad mano fotkes labai daug kas matę, tai įdėsiu tik keletą, na o jei kam mirtinai įdomu pamatyti visas nuo pat pirmos mano fotkes, tai parašykit čia :DD
VASARA
Spoiler:
RUDUO
Spoiler:
ŽIEMA
Spoiler:
fotografuoju gal kokie metai, turiu labai lievą fotiką, nes nuotraukų kokybė iškėlus į kompą į košmarą pavirstą, niekad nieko nesimokiau. tikiuosi suprasit ir įvertinsit teisingai mano šį super didelį pomėgį/užsiėmimą :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimePir. 12 20, 2010 2:51 pm

nebuvo nei vienos fto kad pamatyčiau ir įsimylėčiau, bet nutraukos tikrai geros (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimePir. 12 20, 2010 3:30 pm

dėkui :}
ką čia įsimylėsi kai tai kasdien matai gamtoje :D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 5:15 pm

nuotraukos gana neblogos, ir kaip sakai, kad su prastu fotiku, tai tikrai neblogos kokybės ; D rudens vaizdai bene originaliausi, nors šiaip visi kadrai žiūrisi gražiai. Mane sužavėėėėėėjo evil tiesa, kažkokių įdomesnių obejktų reikėtų mėginti pagauti, ar kad ir paprasčiausius daiktus perteikti kažkaip originaliau pasirenkant įdomesnius kampus. Tai va, apibendrinus - neblogai, fotiku naudotis moki ; DDDDDDDDDDDD sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 3:39 pm

labai labai ačiūūū :}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 5:34 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 9:44 pm

ha, mano mylimiausios :DD dėkui :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 10:59 am

naujos
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 9:00 am

Cituoju :

8. PIRMO POSTO TAISYKLĖ! Taigi nusprendėme, kad bus mažiau klapato ir nesklandumų, jeigu savo darbus GALERIJOSE dėsite TIK Į PIRMĄ POSTĄ. Todėl visus darbus kelkite tik į pirmą post'ą, o kai daugiau darbų į jį nebeleis kelti, rašykit kam nors iš Tep Lep tarybos narių ir jūsų galerija bus perkelta į šiukšliadėžę. Tuomet galėsite kurtis naują galerijos temą. Kad žmonės matytų, kada įkėlėt naujus darbus ir nesimaišytų, prie darbų parašykit įkėlimo datą :}
NUO ŠIOL BŪTINA PARAŠYTI ĮKĖLIMO DATĄ PRIE DARBŲ. Taip bus visiems ir patogiau, ir lengviau atrasti darbus!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 10:56 pm

Nebuvo nė vienos nuotraukos,kuri man nepatiktų. :)
viskas labai gražu. sėkmės tau. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 5:10 pm

Labai gražios nuotraukos, lauksiu dar :)
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 10:20 pm

Na, man asmeniškai neblogos nuotraukos, bet kai nenusimanau apie fotografiją, geriau patylėsiu, nes nieko naudingo nepatarsiu ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Sve?ias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 7:53 pm

foto tikrai paprastos, nei viena nepatraukė...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeTr. 03 09, 2011 6:04 pm

Lyginant pagal mane, tai tikrai tavo foto geresnės...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitimeŠt. 03 26, 2011 3:19 pm

Viskas tobulai. pasiklydusi tyloje 858641
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





pasiklydusi tyloje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: pasiklydusi tyloje   pasiklydusi tyloje Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
pasiklydusi tyloje
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: