rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mercuria

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 6:48 pm

2011 01 11

Mercuria 13856636

2011 01 10

Mercuria Mercuriaa
Mercuria Mercuria

2011 01 09

Spoiler:

Spoiler:

Senesni:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Mercuria*~, Antr. 01 11, 2011 11:57 am. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 7:18 pm

yra tokių labai labai! : oo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 7:33 pm

ow viskas labai gražu! Mercuria 68362
Tik ne ten galeriją susikūrei, mieloji. >:D

https://2img.net/r/ihimizer/img204/8733/40195956.png perfection<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 7:47 pm

Ačiū!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 8:34 pm

Mano nuomone apie tavo darbus žinai, bet pakartosiu Nuostabu:redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 9:10 pm

Mano idealas!!! Sakau visišką tiesą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 9:43 pm

egleeeeee
čia tu !!! :DDD
man visada tavo darbai patiko (y) (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:58 am

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePir. 12 20, 2010 2:12 pm

Žiauriai visiems ačiū už gražius atsiliepimus! ;*
Zaichik, tau reikia tų psd? Aš tau atsiųsiu į pm savo skypę ir tu mane pakviesk, nes man kažko neduoda. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePir. 12 20, 2010 2:43 pm

Kaip gražu, tu kai V aukšto meistrė. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 6:23 pm

Atnaujinta ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 6:30 pm

Įsimylėjau šitus sigus :redhat:
Ypač antrą Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 6:31 pm

Ačiū!
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 6:45 pm

o man šitie du nelabai užkibo... Pirmajam viską gadina merginos įspraudimas į foną, pernelyg daug aptrinta, atrodo lyg būtų įkišus snukelį tarp kokių rėmų ; DDDDDDDDDD antrame trūksta objektų suderinimo, pagrindinė nuotrauka kiek nekokybiška. Moki geriau, sėkmės :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 6:47 pm

Jo, man derint nelabai pavyksta, bet neseniai pradėjau tokiu stiliumi kurti tai dar išmoksiu :) Ačiū labai už kritiką!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 12:02 pm

Yra naujas!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePen. 12 24, 2010 2:15 pm

Man pirmas ir antras variantai labiausiai patiko :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePen. 12 24, 2010 2:35 pm

Ačiū. Yra naujų. LABAI PRAŠAU jūsų komentarų, nes be jų aš negalėsiu tobulėti! : (
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:02 pm

Omg kiek daug O__o

Okyys, kaikurių spalvos man nelabai, gal reikėtų ko nors išskirtinio ar pan ir kaikada kai uždedi mažiau psd spalvos kaikurios negražiai pjaunas, bet gūdas yr. Fontai nevisur tinka, bet sutvarkoma, o šiaip neblogai (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:32 pm

Ačiū : )
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 4:01 pm

O.. na sigai naujausi man visi labai patiko, labiausiai gal tas cigarete's tabak, nes gražiai žiūrisi nuotraukos kurios viena prie kitos dera :) Taip pat 1 ir 2 darbeliai labai gražūs, 3 gal kiek kliūna perryškios spalvos, bet nieko :) Dviejose paskutiniuose, reikia kokio nors užrašėlio ir būtų labai geri darbai ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 4:32 pm

Labai ačiū!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 6:31 pm

Naujas. ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 7:27 pm

Kažkuom patinka šis sigas man :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitimePir. 01 10, 2011 8:50 pm

Yra naujas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mercuria Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mercuria   Mercuria Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mercuria
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mercuria*~
» Mercuria*~

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: