rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dekupažas. Auskarai Tau

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 12 15, 2009 5:35 pm

Dar prieš kelis mėnesius, išgirsdusi žodį “Dekupažas” tik papurtydavau galvą, nežinodama ką tai reiškia. Tačiau netrukus šis žodis ėmė taip greitai populiarėti, slysti įvairių mergaičių, panelių, ponių lūpomis, kad neištvėrusi įlindau į internetą pasidomėti. Vikipedija “Dekupažą” pristatė kaip ”daiktų dekoravimo techniką”. Tačiau kas iš tiesų, vis dėlto, yra tas “Dekupažas”, galutinai išsiaiškinau daug vėliau, žvarbų rudens vakarą, draugei pakišus po nosimi nuostabią, dailiai pagamintą, auskarų porą.

Po kelių dienų gaminti pradėjau ir aš.

Prisipažinsiu, pirmieji bandymai nuėjo niekais. Teptukai slydo iš rankų, klijų gausa tik klaikiai pasklido po kambarį, lakai liejosi ir aš nieko nesusigaudžiau toje “Dekupažo” technikoje. Vieną nevilties minutę, kuomet šiukšlių dėžėn išmečiau trečią auskarų porą, norėjau viską mesti. Bet nutariau nepasiduoti. Dabar džiaugiuosi (:

Dekupažo Kursų imtis negalėjau. Žinojau, kad be pagalbos pati niekaip neišmoksiu, tačiau įtemptos dienotvarkės ir namų darbais it saldainiais besidalijantys mokytojai tam visiškai nepaliko laiko. Tada prisirinkau knygų, įvairių dekoravimo pavyzdžių ir netrukus, iš parduotuvės išėjus glėbyje spaudžiant visas reikiamas priemones, supratau, kad šis malonumas atsieis brangiai. Prasidėjo eksperimentai.

Vėliau, jau įgudusia ranka naudojant medžiagas ir gaminant auskarus, regis, supratau, kuo mane žavi “Dekupažas”. Tariausi pajutusi harmoniją tarp šio trapaus rankų darbo ir jau ėmiau įsivaizduoti kaip kruopščiai ir stebuklingai, tikriausiai, “Dekupažo” technika naudojasi kinai, šios meno atšakos išradėjai. Mano mintys šokinėjo amžiais - vaizdavausi nuostabias vazas Markizės de Pompadur kambariuose, puošnias dėžutes levandų ir rožių kvapams sudėti ant Marijos Antuanetės tualetinio stalelio. Ir į savo pačios darbą ėmiau žvelgti kitaip. Truputį atsakingiau ir štai, savo kuklius gaminius sumaniau pardavinėti.

Tad jei susidomėjote, rašykite man čia, arba, geriausia, į elektroninį paštą ( kastuse@gmail.com ). Atsiųsčiau Jums keletą savo gaminių nuotraukų, kaina tėra visai maža - vos nuo 12 litų.

Ir šiandien vis dar blausiai šypteliu, prisiminusi kaip susidomėjau “Dekupažu”. Prieš kelis mėnesius nė nebūčiau pagalvojusi, kad tokį brangų, laisvą laiką, aukosiu rankų darbui. Kagi, bent jau nesigailiu!

Ačiū labai perskaičiusiems (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 12 15, 2009 5:39 pm

Prekių duomenys ir aprašymas:
# Auskarų pagrindai - mediniai;
# Kraštai - nugludinti;
# Pakabukai - nikeliuoti;
# Paveikslėlis dedamas iš abiejų pusių;
# Nenaudojama sendinimo technika;
# Paveikslėlį komponuoju Jūsų nuožiūra, galite siūlyti savo pasirinktus vaizdus.

Kaina:
# mažesni kvadratiniai - 12lt;
# didesni kvadratiniai - 14lt;
# apvalūs - 15lt.

Pristatymas:
# jei gyvenate Vilniuje, auskarus perduoti galiu Jums patogioje miesto dalyje;
# jei gyvenate kitame mieste, auskarus siunčiu paštu ir siuntimo išlaidos prisideda prie bendros sumos.

Pavyzdžiai:
# Kaina - po 15lt.

Dekupažas. Auskarai Tau RetroII

Dekupažas. Auskarai Tau Retro-1
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 12 15, 2009 7:55 pm

tikrai labai gražūs auskarai.ir čiuju kiek dardo ir kantrybės reikia.mes kažkada per pamokas bandėm dekupažą. tikrai gražu :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimePir. 12 21, 2009 5:25 pm

Šakės, tie antri koke gražuma, i like ittt;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeŠt. 01 09, 2010 11:26 pm

Kaip nuostabu ;***
Kažkaip imu nuvertinti jau turimus papuošalus ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 01 26, 2010 9:12 pm

labai gražu-nuostabus auskariukai ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimePen. 02 05, 2010 2:50 pm

Ūūūū.Koki gražučiai darbai *-*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:09 pm

su JB yra.. omg, kokie nerealūs ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimePen. 03 05, 2010 8:16 pm

Dabar ant mano ausų kabo tie antri auskarai <3 Šiandien juos gavau paštu ;* Nerealūs ;00***
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeŠt. 07 24, 2010 7:48 pm

gražuu labai lick o iš kur paveikslėlius trauki?;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeTr. 08 25, 2010 11:01 am

Omg kokie faini auskarai, kiek darbo į juos reikėjo įdėt ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 8:56 am

laaaabai žavu. : ooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimePen. 10 15, 2010 7:11 pm

tie antri unreal.<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 9:35 am

Labai faijni,aš irgi esu pasidariusi auskarus su dekupažu ir dar esu padariusi vazoną kuriame sudėti ekmenėlei ir į vidurį įstatytas mano pasiūtas kaktusiukas ;DDD galėsiu nufotografuoti ir į kelti kai laidą rasiu :*]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 4:47 pm

Labai gražu , man labai patinka dekupažas todėl labai patiko šie auskarai. ; **
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dekupažas. Auskarai Tau Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dekupažas. Auskarai Tau   Dekupažas. Auskarai Tau Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dekupažas. Auskarai Tau
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kamiliaus dekupažas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: