rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Stasė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:01 pm

Nė, mano vardas nėra Stasė, but tai yra labai mielas kaimiškas vardas, kuris verčia mane šypsotis kaip nuprotėjusį terminatorių.
Mano vardelė Austėja (tai mane varo į neviltį. Ne todėl, kad jis koks tragiškai negražus ar ką, bet jis man netinka ._.), todėl mėgstu kai mane vadina Teta Petru arba ne. (Labai daug sakantys žodžiai). Man 12, ir aš žinau, kad esu labai jaunas žmogus, bet nieko nepadarysi ir savo gimdyviams neįsakysi. Gyvenu Vilnėje, tai būti labai miela iš sostinės pusės.

Am. Mėgstu svajoti, ar žvaigždėtais vakarais sėdėti ant palangės ir rašyti eiles. Mėgstu fotografuoti macro režimu. Mėgstu traktoristų batus.
Esu tolerantiškas žmogus. Netoleruoju rasistų, homofobų ir dar ten kažkokių, kurių pavadinimas mano smegenyse neturi vietos.
Dievinų Indų mitologiją (mane įkvėpė tėėtis), iš to ir kilo Saptashatis. Esu pamišusi dėl nickų iš S raidės. Jie mane hipnotizuoja,
Esu komunikabilus žmogutis ir dievinu bendravimą. Kai neturiu su kuo kalbėtis, šnekuosi su savimi >.>
Mano smegenys lyg ir apima beveik visas meno rūšis išskyrus dainavimą ir šokį, kurie varo man vėžį. (kalta ta baisi muzikos mokykla, kurios taip pat netoleruoju).
Klasėje esu ;laikoma truputėlį nuprotėjusia, but tikiuosi, kad iš gerosios pusės : D
...
>Protestuoju prieš Kalėdas.

Norėjau dar kažką pasakyti. Pamiršau. Sklerozė.
Labaryta.
Ai, va. Kai buvau maža, turėjau nematomą draugą xDD

Bėėėėėj. tie, kurie perskaitė visą tai ir jiems nenusibodo yra broliai šaunuoliai. Pagarba.


Paskutinį kartą redagavo Saptashati*, Sk. 12 12, 2010 5:21 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:30 pm

Labas! Malonu, kad nepatingėjai paspausti mygtuko 'registruotis' ir dabar esi teplepe. Stasė. 916113
Nesuvokiu, kaip vardas Austėja galėtų kąnors varyti į neviltį? Man tai čia vienas gražiausių vardų, bet nesileisiu į gilius apmąstymus ar diskusijas ir, jeigu nori, vadinsiu tave Stase;>
Iš aprašymo susidarė įspūdis, kad esi toks prie meno žmogus. Iš gerosios - pačios geriausios - pusės, žinoma. :D~

Citata :
>Protestuoju prieš Kalėdas.
huh, nesuprantu Kalėdų nekentėjų. Koks čia kvailas noras protestuoti prieš milijardus žmonių (including me), dievinančių Kalėdas. O aš jas dievinu ir suprask tai kaip nori:D


have a good day!
Ir tikiuosi čia tau patiks! Stasė. 906237
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:42 pm

Yay, labaryta xDD Dėl to vardo, tai.. Na, net nežinau, tiesą pasakius, kaip kam gražiau, taip tegu tas ir vadina, ir jeeigu tau gražus tas tikrasis vardelis, man nuo to tik maloniau : D And yay, menas būti gerai xDD
O dėl Kalėdų, tai pats tas ruošimasis yra smagu, smagu, kai katedros aikštėje užsižiebia elgės ir net širdį spaudžia, kaip kažko lauki ir kažko taip ilgu ilgu širdyje, tačiau kai ateina kalėdos, jos tokios.. Plastmasinės, nežinau. Amžinai tie patys filmai (mielai per Kalėdas išjungčiau televizorių visiems laikams, bet kiti protestuoja) tie nuvalkitoi koncertai ir visuomet jaunas Rytis Cicinas. O pas mus namie, tai išvis kažkoks nesusipratimas. Atvažiuoja seneliai, kurie turbūt mano, kad man vis dar penkeri ("tai ar užsidėsi voverytės kostiumą, Austute[[va dėl tos tragiškos Austutės(-ytės) me ir nori nušauti savo vardą ._.]]") ir tai yra tiesiog.. Nežinau, man tai sugadina visą tą šventinį džiaugsmą ar laukimą.
And yay, tikiu, kad man čia patiks xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:01 pm

Oo labas. O aš maniau, kad tu Stasė. o_OOOO

beto, kokios muzikos klausai? :DDDD

beto, aš irgi labai dažnai kalbuosi su savim. o dėl to invisible friend, tai awesome : DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:07 pm

Ėė, yay for Stasės.
Ai, bėje, didelis ačiū, kad priminei. Va muziką ir buvau pamiršusi.
Am. Klausau daugiausia alternatyvaus roko, kartais mano playlist'ą užima metalas ar šiaip alternatyvas. O iš taip klausomų grupių/žmogų, tai būtų: Flipsyde, Red Hot Chili Peppers, Green Day, Nirvana, 30 seconds to Mars, Three Days Grace, G&G Sindikatas, Jurga Šeduikytė, Falco, Alina Orlova, Metallica, Linkin Park, ir dar kažkas ką pamiršau xDD
Dėė. Norėčiau priminti to draugo vardą, bet man neduota to >.>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:06 pm

Čia dar nieko.Aš kalbuosi su savo pc ;OO ir tlf.
Čia pavojingas visuomenei žmogas *bėga*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:25 pm

Žiūriu susirinko žmonių kompanija mėgstančių kalbėtis su savim XDDDDD
Mėgstu tik juokauti kad turiu įsivaizduojamą draugą Džonį, bet niekad su savim nesišnekėjau rimtai O.o
O šiaip, malonu, kad atvykai, tikiuosi susipažinsim (Jk, mes gi pažįstamos XD )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stasė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stasė.   Stasė. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stasė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: