rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 5:51 pm

Labai gyra mano šikna, anei mieste anei kaime ji neryja nyxuja. :)
Būna dienų kai tiesa sakyt sunku.. gal tu suprasi gal man atleisi už tai, kad suprast sunku žodis ištartas laisvę paleistas virs melu. o jau atmintinai moku, bet jai rimtai tai.. Būna dienų kai užeina noras kurtis aprašymą tokį zjbs nu tai reik išnaudoti tas dienas.
Gotta sercet can you keep it?
Būkime draugais, mano vardas Petronėlė Marija Stasė Sveckaitė, jai rimtai tai Ūgnė, o jai rimčiau tai Ugnė. Man dvylika mėtų y gyvenu tarp Vilniaus y Kauno kažkur(nekreipkit dėmesio jai aprašyme pamatysit daug nusišnekėjimo). Nu kokia aš čia esu, šiaip aš nepažįstu gerai savęs, nu gal draugiška(kartais galiu žiauriai užknist kokį nors žmogų jai jis man labai patinka), nedraugiška(daužau, vadinu negražiai, kartais ant bajerio, kartais ne..), su humoru(šiaip mano humoras juodas.. nu kartais, labai mėgstu juokint visus, nes patinka klausyt kitų juoko), tinginė(tiksliau nolaiferė), nervuota(ai būna dienų kai nužudyt noriu visus, turiu žudymo sąrašą, tššš čia paslaptis). Dabar žiūriu į vinguriuojantį piršta ir žveeeengiu, nu šiaip man juokinga nejuokingi dalykai. Bet čia šiaip ne į temą, I think...

I love that. You to?
Tv Shows: Dar Pažiūrėsim, Moterys meluoja geriau, Mano vardas Erlas(pažiūriu kartais), Gossip Girl, The vampire diaries, Skins etc.
Movies: nelabai aš ir žiūriu tuos filmus.. Paranormal activity, Vampire suck, Devils waers prada...
Stars: Leighton Meester, Cassie Ventura, Katy Perry, Candice Accola, Blake Lively, Katie Cassidity, Ashley Greene, Nina Dobrev, Justin Bieber(kas nors nepatinka? :)), Ahley Tisdale, Lauren Conrad, Audrey Kitching, Katerina Graham, Chace Crawford, Luke Pasuqlino, Zac Efron, Jensen Ackles, Ian Sumerhalder etc.
Other loves: muzika, draugai visi, šokti, dainuoti, juoktis, kektis, išsidirbinėt, rėkaut, arbatą, valgyt, valgyt, ir dar valgyt.

Yeah, I hate something like all peoples.
Tv shows, movies: Haris Poteris... ir viskas :|
Stars: Jessica Szohr, Selena Gomez(Selena Bomže, Gomže), Taylor Lautner..
Other hates: kai nuvyja nuo pc, riebaluotų plaukų, copy-paste dx, lenda prie mano kirpčiuku, nedraugiškų žmogų, nebendraujančių, n.d. darymo, pc lago.

Some crazy fact about crazy girl

1) Mėgstu parėkaut bet kur ir bet kada, dėl to esu ir žinoma labai.
2) Kai būna labai juokinga padarau nerealiai juokinga juoką, tada galima apsimyžt vapšie.
3) Daug kur įkrentų tai į duobę, tai į konteinerį..
4) Mano dienos visada būna juokingos
5) I believe I can fly... no I can't
6) Dažnai šneku perkeltine prasme, turiu rawr balsą kurio niekas pasaulyje neturi, tikraitikrai 8)
7) Esu labai kukli, taip ir nesusidraugauju su tais žmonėmis kuriais noriu ;(
8) Dabar nuo sedėjimo skauda šikna
9) Skauda šikna...
10) atsinešu nutellos...
11) daug valgau...
11) bandau baigt nusinšnekėt...
12) pastebiu, kad yra du 11 ir tingiu taisyt
13) labai mėgstu perkurt dainas..............
14) ir man didelė sklerozė, kadangi ką tik užmiršau visus savo cool faktus ;(
15) man neišeina iš galvos frazė: duo papą..
16) Morčius kas dieną, pavydžiu tam kas nemato kaip aš morčiujuosi ;))
17) redtube.com and pinkgames.com čia sėdžiu kai nėra ką veikt
18) i like juoko priepolius savo
19) kartais tikiu, kad esu Chuck Norris giminė.
20) aš durna nes visada susitrenkiu galvą, arba šiaip kas nors ją patranko.


Dw, friends? :)

Skype: bling.panda
nebijokit parašyt, cuz labai myliu naujas pažintis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 7:26 pm

nu va šovė man taip parašyti į tavo temą, Ugne:> dar viena Ugnė, nygyrai nygyrai, kodėl negalit visi turėt skirtingų vardų? LOL, jokeh.

šiaip tai labas! Aš Ieva, kaip matai (o gal ir ne) po mano avu:>
Visai malonu susipažinti, tikiuosi TepLep'e tau patiks!

Citata :
Justin Bieber(kas nors nepatinka? :))
nepatinka. Vistiek nesuprantu (nu nesuprantu ir viskas!), kuo šitas *khm khm* daininykas gali patikti. Hm, ok, nvm:>
Citata :
Zac Efron
omg, mah eyes are burnin'! >_< hate this boy, srr:D

Man dar pasirodė keista, kodėl tu rašai, kad mėgsti keiktis?:> Nemanau, kad tuo reikia čia girtis. :DD

Citata :
Tv shows, movies: Haris Poteris... ir viskas :|
this is damn cool thing, girl! o_O<3 ok, nvm, daug kam nepatinka HP (weird!) :DD

Citata :
Selena Gomez(Selena Bomže, Gomže), Taylor Lautner
muahaha, sutinku! high five? :D

Radau ir dar keletą panašumų/nepanašumų, bet tingiu litanijas rašyti, soo užteks šiam kartui. :>
Gero laiko forume!

p.s. jeigu nelabai moki angliškai rašyti, tai gal geriau rašyk leituviškai, nes klaidos bado akis. :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 8:08 pm

Tu ir myli Harį Poterį???? ar aš skaityt nemoku? ;oo
O dėl Beiberio, tai man jis ir nk nedaro visi stumia ant ji vargšo, bet jis gražus bičas ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 8:21 pm

Ji nemėgsta HP... v.v'
Tikrai skaityt nemoki. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 9:14 pm

ai nūūūūū. viskas. NEDRAUGAUJU
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 5:44 pm

Ieva, malonu, kad pasireiškei (clap) Man ne pats byberis patinka o jo dainos. :D Koodėl Zac nepatinka? ;oo Ai nežinau, tiesiog taip keikiuos daug, kad užknisu visus bandau aprast daba. Nu nėra, kad taip nekesčiau to HP. Hi5 tada. (sun)
p.s. nemoku nei ta nei ana, šiaip skubėjau so.. pataisysiu kada, kad akių neišbadytų. :DD
Paulina, dėja ne taip, fail. :DD MAn tai jo akys gražiausios čj. (rofl)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:24 pm

nūū sexius jis :OOOO
matei tą video kur į jį butelį meta? ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:27 pm

Byberis sexius? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAHAHA, juoksiuos dar ilgai.

o Efronas man nepatinka, nes yra visiškas barbinas. Ir dar jis tipo aktorius? :DD lol, toks ir aktorius, disnėjaus žvaigždutė. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:31 pm

o Zacast ai iš vis toks raaawrrr.. ;DDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:34 pm

...

nu ok, nesigilinsiu, svaikit svaikit, efron-bieber-lover'iai jūs :DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:41 pm

nu bet jie gražūūs ;DDDDDDDDDd

ik baigiam flooda ba redūškinas ritūškinas ir jūstūškinas supyks ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 7:43 pm

g..gr...gražūs....... *springsta iš juoko* :)

okkkk, psio, baigiam floodint ir čiatint, kur tam nevieta :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimeKv. 11 25, 2010 9:12 pm

Gerai patylėsiu dėl bieberio ir zefrono xDD Šeip radau panašumų ,bet nepatiko bereikalingi keiksmažodžiai .-. kaip dvylikmetei juokingai atrodo. (čiaa tik mano nuomonė)And redtūb'as? That was joke? O__O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitimePen. 11 26, 2010 12:43 pm

fufufu. nesuprantama kaip Paulinai gali patikt bieberis su efronu. gi jie FUUUUUUUJ. brabės. transvestitai. feeeh. ;DDDD

ahh. Ugnėė. aš ir Ugnė. gaaaadh. >________<
dabar būsim dvi Ugnės! O__________o nors ne. aš gi mūnšainė. ;DDDD
tai vat. malonu susipažinti! ^^
aprašymo. nieeet. teks pripažint, kad neskaičiau, nes labai tingėjau. bet vis vien huuuuuug.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.   Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kur tą Joną dėt? Ką į tvarta nešma.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kur tą Joną dėt?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: