rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Susimąstykime...

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:47 am

Citata :
žinot ką manau? manau, kad stilius taip pat daug ką reiškia. šitas šviesus sukuria tokią. ne tokią mielą atmosferą, o tamsesnis manau kaip tik sukurtų jaukesnę aplinką, galbūt ir patiems būtų lengviau tapt nuoširdžiais ir panašiai.

Yeach, pritariu. Dabartinio stiliaus spalvos yra šaltos. O vot, prieš paskutinio stiliaus spalvos buvo švelnios ir tai sukūrė šiltą atmosferą. Ir tikrai nepasakyčiau, kad per atostogas žmonės buvo šalti. Priešingai. Jautėsi energija, visi nariai buvo aktyvūs. Aš pati esu nuo pat pradžios, nuo pat pirmos dienos, tačiau nesilankiau. Kažko man trūkdavo. O dabar prieš atostogas kelias dienas man taip čia patiko, todėl ėmiau vis dažniau lankytis, kol galiausiai neatsiskyriau su forumu. Radau tiek smagių žmogeliukų <3333 Ir nesuprantu, apie kokį senąjį TL kalbate? Ar prieš aukštus? Ar vpš dar seniau? *.*
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:25 am

Ugne, ne taip supratai mano komentarą, šventine nuotaika dalinomės VISI, tai reiškia ne tik senbuviai, bet ir tuometiniai nauji nariai :) Tiesiog pasigendu Flood'o pokalbių, nes dabar visi į skypę persikelė, o ten aš jūsų pokalbių neseku ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:49 am

aš jau seniai tam skype chat'e nedalyvauju. ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
todėl visi greitai varykit į flood'ą. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:53 am

Aš taip pat tam chate jau seniai neesu. :>

VAMPIREGEISHA rašo:
Ir nesuprantu, apie kokį senąjį TL kalbate? Ar prieš aukštus? Ar vpš dar seniau?

Tikriausiai apie dar seniau, kai TL nebuvo toks aktyvus ir žinomas.
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:56 am

Mat kaip. Senajame nedalyvavau aš, mat man nebuvo įdomu, o kai per atostogas radau energingą TEP LEP - nusprendžiau pasilikti. "Naujasis TL" man labiau patiko O.o
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 12:18 pm

Šiaip pritariu Laureišinai. Ir išvis, manau, čia per didelis burbulas išpūstas. Galbūt aš nelabai žinau kaip čia "buvo anksčiau, kai buvo labai jauku", beeeet šiuo metu man Tep Lep'e irgi NĖRA blogai. Aišku, tie lygiai padarė savo, bet kas susiję su bendravimu tai su kuo aš noriu bendrauti, su kuo bendrauju nuoširdžiai, tie ir su manim taip elgiasi. Juk nesikišiu aš į kitų bendravimą, o jeigu jums kasnors blogai, tai, kaip ir sakiau, pirmiausia reikia atsigręžti į save, bandyti kažką savy keisti, o ne iškart visus aplinkinius...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 12:33 pm

net ir pačioje geriausioje šeimoje kartais būna pykčių.
pamirškim praeitį, juk reikia gyventi šiandiena, o ne praeitimi. gyvenimas keičiasi, visi mes po truputį pasikeičiam, forumas taip pat, bet juk kažkur giliai širdyje mes visi esam tokie, kokie buvom ankščiau tereikia tai vėl susigrąžint ir atrast.
manau jog šitą temą reik kelti į šiukšlyną ir tiesiog būt savimi, tokiais kokie esame, o nebandyt vaidint kuo mielesnio, geresnio, kad tik įtiktum.
manau, kad visi gerai žinome, jog forume yra mylimas kiekvienas ir kiekvienas kažką čia reiškia. tad c'mooon. baigiam šitą temą! :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:06 pm

žmoogai, nenorėjau kažko ižeisti parašydama tą žinutę.. tiesiog gal aš ne taip išsireiškiau ar jūs ne taip supratot.. ir tikrai nenorėjau pasakyt, kad tie nauji nariai trukdo.. tik manau, kad yra žmonių kurie per daug reiškiasi, todėl ir tiems patiems naujokams sunkiau pritapti, ir kitiem nariam sunkiau.. nežinau kaip pasakyt. ir dar manau ne mane viena nervuoja tas visur ir visada floodas, suprantu seniau pati daaaug, laabai daug flodindavau, bet reda paprašė, kad ramintis ir apraminau :DD
tai vat. norėjau dar kažką pasakyt, bet pamiršau, ir sorry jai kažką ižeidžiau, nenorėjau.. tikrai nenoriu pyktis
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:24 pm

Hmmm..paskaičiau jūsų komentarus ir sumąsčiau, kad ne visi supratot, ką mes su Shize norėjom pasakyt. Mes pvz nesam prieš žmonių gausėjimą. Nagi, žmonės, mes tik pasigedom jaukumo ir šiltumo. Nieko nėra neįmanomo, tikrai mes galim būt didele ir vis dar besiplečiančia šeima, kokia buvom ankščiau. Galim būti visi, kaip vienas didelis kumštis ir visi vieningi. Ir tikrai nereikia čia le, le, le, kad atėję nauji žmonės trukdo. Aš esu už narių daugėjimą, už mūsų rato plėtimasį....ir jei iš tikro, tai netgi radau kelis žmones, kurie taip sakant prieštaravo patys savo nuomonei. Tai man buvo keista, bet tų žmonių neminėsiu :} Soup, kas dar? Juk mum su Shize trūksta tik to jaukumo, šiltumo ir snaigių. Taip, pripažinsiu, kad tokio susiskaldymo dėl lygių net nesitikėjau. Tai man taip pat nepatinka, turbūt reikės kažką tvarkyti. O stilius.....o jis duoda labai daug...bent jau asmeniškai man. Manau ne vienas iš jūsų čia užsireginot tik dėl gražaus stiliaus ir etc. O dabar man jis toks šaltas ir visai nejaukus. O kai būna jaukus, manau ir patys žmones čia jaučiasi geriau, jų nuotaika pakilesnė ir viskas gerai. Dėl flood'o pritariu, kad dabar visi žmonės suišę subines į skype chatą....taip pat ir aš. Bet turbūt ne vienam yra taip pat kaip ir man, kad čia floodin't jau nebėra malonu. Anyway, kažką dar norėjau pasakyt, bet pamiršau. Žodžiu, jūsų pageidavimu išmesiu šią temą, dėkoju už nuomones :}
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Sponsored content





Susimąstykime... - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Susimąstykime...   Susimąstykime... - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Susimąstykime...
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: