rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dinos

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dinos   Dinos Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:51 pm

Kažkoki nelabai vykę ;DDD

Dinos 50279932


Dinos 31215355


Dinos 4690byaleksandra88d2z5p Dinos 6200962200x200ulf Dinos Mollyallisa146107433333 Dinos 41246321 Dinos Jbycopy Dinos Imgthingcawxu8hzjhvgtff
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:34 pm

Pirmasis sigas labai patiko, gražiai išdirbtas, tik kažko jame trūksta, gal kokio užrašiuko :)
Antrajame nepatinka man tos dvi vienodos ir šalia sudėtos nuotraukos, reikėjo komponuoti kažkaip kitaip, be to fontas irgi netinka.
Avai tikrai geri ypač priešpaskutinis :)
Sėkmės dirbant toliau :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:43 pm

Pirmam sige man patiko kompozicija, fonas žaviai atrodo, tik nutrintos mergelės galėjo geriau būt, nes ta balta aplink jas truputi gadina vaizdą ir reikėjo kokio užrašiuko, kad nebūtų toks tuštulis ;D

Antram kompozicija iš dviejų tokių pat foto manau būtų gera nebent jei apsuktum vieną foto ir sujungtum, ar kaip nors taip sakant suburtum ;D Mėlyni rutuliukai nelabai tinka ir fontas nekoks ;D

Avai 1,3,4 favaaaai. Labai gražučiai tik paskutiniam man per daug išryškintos spalvos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:52 pm

Man tai viskas laaabai patiko ypač avai heart
Kadan gi man dar laabai toli iki tokių. Žiauriai toli, nes tokių aplamai nesu bandžius daryt :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:36 pm

2, 3, 4, 5 nuostabūs : )))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:11 pm

paskutinės dvi iconos perfect ;DDD

o šiaip daugiau spalvų dėkl > :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:15 pm

Agron avataras- tai laabai fainas ;*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dinos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dinos   Dinos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dinos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dinos
» Dinos
» Dinos.
» Dinos teplionės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: