rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sing it til you're nuts

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimePir. 11 08, 2010 7:24 pm

Well, hello hello. Net nenutuokiu, kodėl rašau čia, bet tikiriausiai esu attention whore, who needs more attention!

Taigi, esu Milda, taip taip, ta pati nutvirkus, beveik gėdos, bet kažkiek sąžinės, neišvaizdžioji, viskuo besiskundžianti, nes viskuo nepatenkinta, šizofrenikė su susidvejinusią asmenybė ir t.t. ir pnš.


Gyvenu ant šito nesvietiško svieto jau penkioliktus metus ir beveik esu tuo patenkinta. BEVEIK.

Well, nemanau, kad esu draugiška, kartais lepteliu taip, kad ant manęs armijos užsišika, mėgstu šaipytis iš savo degradavusių klasiokių. Bet kartais apsireiškia ir gerumas, kurį patiria tik tie, kurie nusipelno.

Nesu ir siaubingai mergaitiška - šiais metais apsisprendžiau lankyt darbus su vaikinais. Nekenčiu dekupažo, karoliukų, veltinių ir viso kito to madingo šlamšto, kurį verčia daryt raganos - darbų mokytojos, tad nuėjau pas vaikinus ir dabar darausi mentelę ir tai daug smagiau, nes sedėt, vert kažkokį idiotišką papuošalą ir kažką beprasmiško plepėt.

Nesu baisingai kerštinga, bet jei mane užkliudo kas, tai tam žmogui baigsis blogai. Ne bereikalo tievs mane chuliganka praminė.

Neskaitant tokiomis nesąmonėmis apipinto kiauto, esu tikra svajoklė, nes 2/3 savo smegenų išnaudoju būtent šiai veiklai. Visąlaik sau kartoju, jei nustosiu svajoti - nustosiu egzistuoti.
Taip pat kartais jaučiu, kaip tirpsta mano rankos - tai dėl virvių, kurios mane riša, bet kai nuleidžiu akis žemyn, tos nedorėlės dingsta.

Taigi, leidau jums susidaryt nuomonė, kad esu mergaičiukė, kuriai reikia profesanalios psichiatrų pagalbos ^^

Jei kam reikia mano kontaktų, senas geras PM'as xD



Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 4:11 pm

sveikaaa. Sing it til you're nuts 347357
*hūūūūūūūūg* Sing it til you're nuts 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 6:06 pm

labas^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:15 pm

Sveikos (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimePir. 02 28, 2011 6:21 pm

Kadangi reikia priminti apie save, tai, še manęs ;DDDD

Angry and hungry beaver crazy
Peaceful and calm beaver fg
Mysterous beaver 23
Funny beaver! Weeeee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimePir. 02 28, 2011 10:19 pm

Sveika. :)
Nice pics. lick
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 2:37 pm

Sveikas bebre ;DD
Skaitydama Tavo aprašymą maždaug skaičiau apie save, nes dauguma dalykų atitinka, so tikiuosi sutarsime :}}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitimeAntr. 03 01, 2011 4:33 pm

tavo aprašymas man labai patiko! kietas žmogas pasirodei. :DD*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sing it til you're nuts Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sing it til you're nuts   Sing it til you're nuts Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sing it til you're nuts
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: