rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 apsikabinkimee !!

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitimePir. 11 08, 2010 5:55 pm

Labučiai skrebučiai (neįsižeiskit, čia mano toks firminis : D ) heart

vardu Lineta, esu iš Šilalės (tokio didelio kaimo) , dvylikos metų, moteris (ne vyras, aišku), einu į mokyklą, meno mokyklą, dailės klasę, skautus (kaip aš juos myliu), kadangi pasiunčiau technologijų mokytoją kažkur ten (..), kadangi jis išvadino juos taip: daug meldžiasi, bučiuoja medžius ir pardavinėja sausainukus (garbaus amžiaus vyruks, o dar simpsonus žiūri, na, bet visko pasitaiko.) Iš to galima suprasti, kad patinka man "melstis, bučiuotis su medžiais, pardavinėti sausainius" nemyliu mokyklos, manau taip: išmokom skaičiuoti, rašyti, skaityti ir bai bai, bet nee, reikia mokintis dar visokių nesąmonių. Piešiu 4 metus iš eilės, idomu, nenoriu eit į dailę, bet kai ateinu nebenoriu išeiti. Turiu sesių, šunių, mamių, tetių, viso to man pakanka, būtent dėl paminėto pirmo asmens mano pakaušis neteko trečdalio plaukų, bet čia nė prie ko. Mokausi normaliai, patinka pamokos : ... oh my god, kad nelabai tokių ir yra. Gal truputką istorija, bet labai retai, apie matematiką net nešneku, iš jos man vien tarybiniai pažymiai. Laisvalaikiu photoshopinu, šiek tiek.., žiūriu teliką, einu į skautus, fainiai, sėdi, jau turi kaklaraištį, negu kiti bendraamžiai, ir į klausimus atsakai tik tu, nes šitą jau seniai žinai, negu jie (aš truputi žiauri, ane?) . Iš muzikos pasaulio... taip.. patinka Stingas, A-ha (įrodymas - aš gyva seniena), Black Eyed Peas neblogi visai. Labai mėgstu dainą "Butterfly, butterfly " , būtent dėl jos savo telefone turėjau ištrinti VISUS vaizdus, VISUS paveikslėlius, VISAS fotografijas, nes į mano telefoną netelpa atminties kortelė, ir dėl to jį vadinu beprotiškai senu !
Valgyti mėgstu, na gal nelabai, bet bandelės....

Čj jau daug prirašiau , bet... ką čia dar pasakius : DD
Ash esju zhriauriai njusiteikusi prieš stjai tojkių sms'ų rashinejimą, todėl galit suprasti, jog ne tik kalbu lietuviškai, bet ir taip rašau.

Jaučiu viską pasakiau, ką norėjau, ačiū už dėmesį Bee

Ojojj, pamiršau dar save įkelti.
apsikabinkimee  !! Ss7aq4

Na štai, dabar jau tikrai viskas So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 4:09 pm

awkeeey. ateinu apkabinti. *hūūūūūūūūūūūūūg* apsikabinkimee  !! 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 7:19 pm

Labas! aš dievinu hugus, so huuuuug! :) apsikabinkimee  !! 914296
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:12 pm

Citata :
nenoriu eit į dailę, bet kai ateinu nebenoriu išeiti
Tas pats ir pas mane :DDd
Aah, šiaip malonu susipažint (huggiez) (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 1:37 pm

hūūūūūūūūūūūgas visiems !!!! heart heart heart

absinthe'ish - tada esame šiek tiek panašios ; )))) malonu malonu ir man : D (hug) (hug)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





apsikabinkimee  !! Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: apsikabinkimee !!   apsikabinkimee  !! Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
apsikabinkimee !!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: