rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Closer.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Closer.   Closer. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 7:30 pm

Sveiki^^
Su jumis sveikinsi penkiolikmetė Erika. Esu iš Naujosios Akmenės (tikriausiai retas būsite girdęjęs šitą miestelį, ar bent jau jo pavadinimą), kuri yra Lietuvos Šiaurėje, o artimiausias didesnis miestas yra Šiauliai, arba Mažeikiai. Neturiu brolių, seserų, auginu Musę, kurios vardas Bohema ir kaktusą. Jį vadinu šokoladu.
Closer. 858641
Kaip pastebėjote, mėgstu nusišnekėt ir svajot, tai užima didžiąją dalį mano laisvo ir nevisai laisvo laiko. Dažnai tai nebūna gerai, bet kai žmogus savotiškai išprotėjęs, ką padarysi?^^
Nepaisant mano nuprotėjimo mokausi gan gerai, mėgstu chemiją ir fiziką, esu atsidavus lietuvių kalbai. Mėgstu mokyklą, bet nelabai mėgstu mokytis. Manau, tai natūralu. Closer. 751562
Šiek tiek daugiau apie mano pomėgius:
visų jų tikrai neišvardinsiu, nes mano pažiūros gana plačios ir atrinkt viską iš mano mėgstamų dalykų būtų gana sunku, o jums atsibostų skaityti. manau, ir taip atsibodo. Dar truputėlį pavarginkite akutes, gal rasim ką nors bendro?^^
Taaaiiip, aš mėgstu kavą, nes ji padeda išsivaduot iš nuovargio, padeda neužmigti, yra be galo skani. Dievinu šokoladą, nes jis praskaidrina mano dienas, o kai liūdna, jo skonis dar gardesnis nei įprastai. Myliu muziką, be jos visiškai neįsivaizduoju savo gyvenimo, ji padeda susiformuot mano asmenybei. Dievinu fotografiją, psichologiją, filosofiją ir visus tuos mokslus, kuriuose vien žinių neužtenka. Closer. 410633Esu kinomanė: mėgstu senovinius filmus, dramas, siaubiakus, po kurių vėliau linksta kojos ar norisi verkt iš laimės, kaip gražiai viskas baigėsi. Dažnai mane nervina laimingos pabaigos, nes žvelgiant į mano gyvenimą, laimingos pabaigos nenusimato. pabaigos, ta prasme. aš visiškai nesiruošiu mirt. nes turiu tiek planų į ateitį..!
Jums atsibodo skaityt, arne?
Na, bet pabaigsiu pomėgius: aš dievinu ryto rasą. Lietų. lašus. mėgstu braidžiot po balas ir šaukt į vėją, maudytis lietuje o poto mirkt karštoj vonioj su šiltos arbatos puodeliu. Closer. 974499
Ups. Pamiršau paminėt, kad groju gitara. Dar viena aistra, instrumentams. Jaučiu trauką bugnams, sintezatoriams, ir gitaroms. ypač bosinėms.
Į mano nemėgstamus dalykus įeina šiek tiek mažiau visko, tai gal taip trumpai, nemėgstu:
melo, isterijos, priešiškumo, vienatvės(kartais)spengiančios tylos, savo lietuvių kalbos mokytojos,informatikos (kaip pamokos) ir kai manęs nesiklauso.. Closer. 542594
Gosh, pripliurpiau tiek niekų. Tikriausiai užteks. O jei kas - tikrai su mielu noru pabūsiu atversta knyga ir atsakysiu į jūsų klausimus. ^^
Its me:

Closer. IMG_4161psd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 8:10 pm

labai myliu šitą žmogutį. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimePen. 12 24, 2010 3:13 pm

miela!:))) žmogutis irgi tave myli^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimePen. 12 24, 2010 4:59 pm

Labas.
Esi graži.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimePen. 12 24, 2010 5:04 pm

Hey :)
ačiū, malonu girdėt^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 1:06 pm

meh kaip visda neskaitė aprašymo :DDDDDDDDDDDD
tau patinka falloutboy nes tu falloutgirl :DDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 5:08 pm

žinai, perskaičiau tavo aprašymą pirmą kart nuo pradžių iki galo.
ir. ir. mes turim tiek bendro. nors negaliu sakyt, kad man viskas nauja, nes tave pažįstu labai gerai ir galiu pasakyt, kad tl dar nespėjo visiškai pamatyt, koks nuostabus žmogas esi. myliuuu. <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 8:23 pm

Pou` taip, man patinka falloutboy, todėl aš esu falloutgirl xD
Ugnyte` aa! tu sušildai. Hug, branginu tave. <333
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Closer. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Closer.   Closer. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Closer.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: