rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Žiustinianas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 2:27 pm

Hey!

Esu Justina arba Justė. Pravardžių neminėsiu, nes jų labai daug ir pati visų neprisimenu ;D Man 15 metų, nors iš charakterio turbūt galėtumėt pasakyt, kad man kokie 9. Na, čia jau nieko nebepadarysiu, nors ir sunku pripažint, bet rimtai elgiuosi kaip 9 - erių...nors gal ir ne visada, bet pakankamai dažnai ;D Soup, gyvenu atseit kurortiniam miestely Anykščiuose, dešinėj pusėj Lt žemėlapio, galit pasižiūrėt (happy)

Esu labai smalsi ir užsispyrusi. Visada lendu kur nereikia ir taip prisidirbu sau bėdos arba gėdingai apsijuokiu. Bet nieko tokio, aš jau įpratus per šitiek metų ;D Užsibrėžto tikslo iki galo siekiu gal ir ne visada, tačiau kad bandau įrodyt savo teisybę ir nesutinku su kitų nuomone, jeigu turiu susidarius savo, yra visiška teisybė.
Beveik niekada niekas manęs nerastų susiraukusios, liūdnos ar kažkas panašaus. Ypač mokykloj. Net jei namie ir kas sugadina nuotaiką, kitą dieną mokykloj ar kur kitur su draugais, visada švyčiu iš džiaugsmo. Niekada neužsičiaupiu, nes dažnai šypsausi, juokiuosi arba šneku. O taip, šnekėti aš labai mėgstu. Bet ne visais atvejais. Dažniausiai neužsičiaupiu, kai tarp žmonių jaučiuosi sava, kitaip tariant jaukiai. Tada dažniausiai nerenku žodžiu, sakau kas tupi ant liežuvio ar šauna į galvą, todėl galiu įžeisti ką nors, pasakydama kažką ne taip, tačiau tikrai ne iš piktos valios. Tačiau deja, dabar tenka susitaikyti su tuo, kad prarandu kalbos dovaną. Pašneku kokią valandą ir mano balsas atsisako draugauti su manim. Užkimstu ;D
Nelaikau savęs dviveide, nesistengiu ir tokia būti, tačiau prie kitokios aplinkos aš galiu būt visiškai kitokia. Prie mokytojų ar šiaip susirinkus rimtiem žmonėm, tampu nešneki, renku žodžius, mėginu įjungti protą. Na, pasitaiko, kad tokiose aplinkose jaučiuosi gan nejaukiai. Bet gerai, kad tokių aplinkų, ar kaip čia pasakius, pasitaiko gan retai.
Esu uždaras žmogus. Naujoj kompanijoj, kur dar nežinau kokie žmonės susirinkę, nieks manęs nepamatys kvailiojančios ar šnekančios belenką. Gal todėl pasitaiko atvejų, kad kur nors nepritampu, arba pritampu sunkiai, bet tokia jau aš esu. Atsiveriu tik žinodama, su kokiais žmonėmis susidūriau, nes turbūt kitais atvejais bijau nusvilti, apsikvailinti, būti palaikyta nevisiško proto ir etc.

Soup, o dabar baigiam šitą rimtąją dalį ir turbūt laikas pereit prie kažko bent kiek smagesnio ir turbūt įdomesnio ;D Taigi.... pomėgiai ir...nepomėgiai [????]
Tai vat, mėgstu tikrai begales dalykų, ir mėgindama visiems jiems atrasti laiko, verčiuosi ber galvą.
Aišku kaip diena, kad dievinu savo best'ą pc. Turbūt čia jau nebėra ką pridurti, soup toliau. Negaliu gyventi be muzikos. Tubrūt todėl, kad nuo antros klasės lankau muzikos mokyklą ir tai jau savaime tapo mano gyvenimo dalimi. O muzikos klausau visokios. Ir popso, ir roko, ir dar bala žino kokių dalykų. Tiesiog jeigu man muzika patinka, tai ir klausau ;D Mėgstu pakraigaliot ant sąsiuvinio. Tiesą sakant pernai labiau mėgau, ypač per nuobodžias pamokas. Šiemet dar neteko per pamokas pabraižyt ornamentų ant sąsiuvinių paraščų :( Mėgstu vaidinti ir šokti. Šoku gal jau nuo pirmos klasės su kelerių metų pertrauka, o vaidint šiaip mėgstu ;D Ir daaar ne viskas ;D Mėgstu fotografuot. Bet tai daryti tenka labai retai, nes nėra progų išeit į lauką pasibastyt po kokias pievas, arba šiaip nėra įkvėpimo.
Kalbant apie filmus, tai juos žiūrėt irgi labai mėgstu ;D Meiby labiausiai mėgstu fantastinius, kartais siaubo, nors jų bijau žiauriai, taip pat komedijas ir kartais dar visokius kitokius ;D Dabar dažniausiai žiūriu serialus, tokius kaip TVD, GG, Glee ir Supernatural. Soup, aišku kaip diena, kad dievinu Somerhalderį, Dobrėvačką, JenJen, Agron ir etc. Okč, gana man jau apie pomėgius, tokių dalykų kaip blynai, sultys ir saldainiai gal nekomentuosiu ;DD

O vat kad nemėgstu žuvies ir grybų, tai šito negalima praleist ;D Man jau kvapas ir išvaizda jų daug ką sako.... kažkada brolis liepė grybus valgyt, tai kažkaip įveikiau, bet neprisimenu kaip (rofl) Šiaip jei iš rimto, apart saldūmynų beveik nieko nemėgstu iš maisto ;D Nevalgau nei daržovių, beveik nevalgau mėsos, kai kurių vaisių nevalgau ir dar begalės dalykų. Ir kas svarbiausia, kad neprisiruošiu tokių dalykų paragaut...baisu man ;D Ir visi domisi, kaip aš išgyvenu
Šiaip dar kažko nemėgstu, bet protas atsijungė ir nebeprisimenu ;D

Vat, tiek apie mane ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 3:07 pm

Džiūsteee. būk Džiūsteee, o ne Žiu-žiustiniaaanu. skamba kaip Džiustinas. Tipo vos ne Džiustinas, nes ne Justin, bet Jiustin - Džiustin Bybeeerr. O___o
aj. nu tai vat.
žinok viską š perskaičiau. iš pradžių galvojau skaityt ar ne, bet prisiruošiau. Žiustinianas 751562
'
Esu labai smalsi ir užsispyrusi. Visada lendu kur nereikia ir taip prisidirbu sau bėdos arba gėdingai apsijuokiu. Bet nieko tokio, aš jau įpratus per šitiek metų ;D Užsibrėžto tikslo iki galo siekiu gal ir ne visada, tačiau kad bandau įrodyt savo teisybę ir nesutinku su kitų nuomone, jeigu turiu susidarius savo, yra visiška teisybė.' žodis į žodį aš. O_O
'
Niekada neužsičiaupiu, nes dažnai šypsausi, juokiuosi arba šneku. O taip, šnekėti aš labai mėgstu. Bet ne visais atvejais. Dažniausiai neužsičiaupiu, kai tarp žmonių jaučiuosi sava, kitaip tariant jaukiai. Tada dažniausiai nerenku žodžiu, sakau kas tupi ant liežuvio ar šauna į galvą, todėl galiu įžeisti ką nors, pasakydama kažką ne taip, tačiau tikrai ne iš piktos valios. ' vėl O_O
nu šiaip ir daugiau radau, bet tingiu daryt copy-paste.;ss

beje. aš ugnė. *malonu*
žinau, kad žinai mano vardą, bet vis tiek. oficialiau taip atrodo.
nu gerai, dingstu iš čia. kai turėsi arbatos ir sausainių pasikviesk, vėl čia ateisiu, kadangi tavo trobesys visai nieko atrodo. ir dar karvių matau turi. Žiustinianas 758588
galiausiai aphug'ina ir padaro dingau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 4:40 pm

myliukas tave mailiau ;*****************
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:21 pm

Ugne, brač kiek daug prirašei ;DD dbr kiek skaityt ;ooo
Eik tu su tais savo byberiais, aš ne byberis ;D
Kūl mes panašios ;o (sun) (sun)
o aš galvojau, kad tu čia litanijas prirašei, o pasirodo buvo tik copy paste gudrybė ;D
Nūū, jei oficialiai, tai labas, Ugne, malonu ;D
Turiu sausainių ir arbatos (happy) karvės? kur karvės? ;D

Kornelija, yaaah, ir aš tave myliukas <333
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:20 pm

tai gerai, tada sugrįžtu jeigu turi. ^^
va didžiausia karvė. va virš manęs neseniai parašė. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:33 pm

LAPKRIČIO MĖNESĮ ŽVĖRIŠKAI ŠALTA, ŽVĖRIŠKAI ŠALTA, KARVIŲ NEVESK (rock)
Tai vuot moterie, labai nusistebėjau, kad neradau užrašo MYLIU REDKŲ tavo aprašyme, šeim, šeim on jū :/ ech, nekreipiant dėmesio į tai, nieko naujo nesužinojau, nes visalaik pernelyg daug išsipasakoji, tai ir aprašymą nebeįdomu skaityt ; DDDDDDDDD tik norėjau primint, kad tu esi mano justas ir aš tave myliu, mano dunduke <333333333333333333333333334154154542121548468731,215467894634 labai daug gerų ir nelabai prisiminimų <32546546131565814674
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:16 pm

Ugne, kūl ;D
tai tipo aš kaaarvė? ;DDDD
Reda, taip, aš tikrai per daug prisirišu prie žmonių ir per greit išsipasakoju ;D <3
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:20 pm

juuuuuuuuuust
aprašymo neskaičiau, prisipažįstu, bet atėjau apsireikšt ;D
tai voot. mes nkd nebendraudavoom daug, bet šen pabandravom ir tu tikrai žiauriai fainas žmogus!!! ;**
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:24 pm

Va ką daro trys minutės bendravimo, žmogai, MOKYKITĖS (rock) ;DDD
o aš jau nuo PAU atsiradimo laikų žinojau, kad Pau labai fainas žmogas. Souuup, stipriai apsikabinkime! (hugas) ;DD o dabar eik aprašymo skaityt (rofl) sužinosi kas aš per paukštis 29
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeAntr. 11 16, 2010 10:47 pm

kaip užeis noras sužinoti daugiau apie tavę paskaitysiu ;DDDD
*stipriai apkabina Žiustianą*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeTr. 11 17, 2010 4:04 pm

taip, Justeee. tu karvė. ;DDD
aš ilgyy noriu apsikabint. Žiustinianas 751562
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 8:44 pm

Pau, šeim on jūūū ;D *hūgas*
Ugne, ačiū už komplimentą ;DDD ataik čia (sun)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 8:45 pm

Pamilau aš tą Justę :///////
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 8:51 pm

o kodėl toks nelinksmas smailas? (cry)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 9:07 pm

Tik Justė manęs nemyli sad
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 9:08 pm

Kū čia svaigsti? ;///////////////
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 9:54 pm

Nesvaigstu ;s
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePir. 11 29, 2010 9:59 pm

svaigsti ;//////
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:05 pm

Sveikūūūt :snowfall:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 3:47 pm

Hey! :fairy:
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeAntr. 11 30, 2010 4:27 pm

heyyyz :redhat:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 10:39 pm

nu va sužinojau kas tu per paukštis :DDDDD

geras paukštukas, geras. panašios biškį,a, a?
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimePen. 01 07, 2011 5:21 pm

O tai seniau jau nežinojai, ane? ;D
Nū gal ir panašios, gal (y) ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 8:00 pm

ne tiek daug o_O
keliais atvejais ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Žiustinianas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiustinianas   Žiustinianas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Žiustinianas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: