rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Saida`

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Saida`   Saida` Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:42 pm

Kagi, gal ir aš prisistatysiu.

Esu Saida S. Iš Kauno. Šiuo metu man 17 metų ir esu 12-okė. Mokausi Kauno raj. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoj. Nieko šiais metais nelankau, nes reikia ruoštis egzaminams.
Mėgstu: muziką, muziką ir dar kartą muziką. Tai užima didžiausią dalį mano gyvenime.
Mėgstamiausia grupė: 30 Seconds To Mars, nors turiu ir ilgą sąrašą kitų grupių, kurios man begalo patinka.
Taip pat mėgstu filmus. Žiūriu jų daug ir dažnai. Šiuo metu mėgstamiausią galėčiau įvardinti "The Nightmare Before Christmas" ir "Alice in Wonderland". Esu didelė Tim Burton darbų gerbėja, taip pat ir Johnny Depp. Visai patinka Cameron Diaz, Jude Law, Jake Gyllenhaal, Paul Walker, Taylor Momsen ir t.t.
Turiu katiną Feliksą, triušį Ryžį, du šunis (Gambo ir Kesi), brolį Luką (jaunesnį) ir mamą.
Net nežinau ką daugiau čia pasakyt apie save.
Jei turit klausimų, klauskit. Pasistengsiu atsakyt, bet nepažadu (jei klausimas labai asmeninis).

S`
____________

Nuotraukos:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Saida`, Pen. 11 12, 2010 8:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:45 pm

Sveika atvykusi Saida : ))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:03 pm

Kiek panašumų radau. Vien dėl muzikos ir filmų. Sveika suaktyvėjusi, Saida. ;} Beje esi labai gražaus vardo, išskirtinė tokia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:08 pm

Lady ---> Laba. :)
DroppingWorld* ---> Dėkui, dėkui. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 8:46 am

Aww! Dar viena echelonian! Hi!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 10:12 am

O čia jų daug?
Sveika. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:27 pm

sveika. :>
30STM! jie jėga! Saida` 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 4:28 pm

Labas.
Tai jau tikrai, kad jėga. :DD


_____________

Nuotraukos:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 7:25 pm

Koks žmogus! Seniai girdėta : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:58 am

Sveika. :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Saida` Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Saida`   Saida` Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Saida`
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Saida` [ 2010-12-30 papildymas]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: