rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Quiet like the snow.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Quiet like the snow. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Quiet like the snow.   Quiet like the snow. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:53 pm

Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.

Kažką su benzo pjūklu teks papjauti, kad ištrinė mano temą. evil

So, I'm Aurelija, but you just can call me Aura. It doesn't matter. And how you see, I like English. Just in English I can express myself. Taigi, man 13 kaip nekeista. Neskubu užaugti. Kilus esu iš Visagino, bet susiklosčius per daug blogoms akimirkoms išsikraustėm į Zarasus. Kiek pamenu buvau pasipūtus ir užrietus nosį, bet Zarasuose bebūnant pasikeičiau. Vis gi tapau uždaresnė ir jautresnė, net nežinau kodėl. Man patinka atstumti žmones ir ant jų pykti, berniukų kompanijoj visada geriau jaučiuosi nei mergaičių. Jie mane supranta dažniausiai labiau. Kaip ir daugumą turiu tą kurį myliu, bent jau tikiuosi, kad myliu, nes jis antras, o kaip žinoma pirmajam visada meilė bus. Hmmz. Mano charakteris, galiu apibūdinti trim žodžiais - Selfish Mother Fucker. Nesaldžiažodžiauju su žmonėmis kai kalbu, rėžiu viską į akis, kad ir kaip skaudu jiems. Gyvenu savam pasaulyje kur neegzistuoja niekas. Absoliučiai niekas. Tik muzika ir aš. O ją klausau pagal nuotaiką, kai liūdna ir jaučiuosi vieniša klausau lietuviško repo, nes jo žodžiai prasmingi. Kai pakilios nuotaikos klausau roko ir metalo. O k - pop klausau bet kokiomis nuotaikomis, bet dažniausiai rudenį ir žiemą. Dabar pagalvokim ko labiausiai klausau...
Koreatiška muzika - Big Bang, D - Dragon, Super Junior, SHINee, TVXQ, DBSK, BoA, Girls Generation.
Angliška - Skillet, Linkin Park, Eminem, Rihanna, Britney Spears, Timbaland, Kerli, M.I.A., Enrique Iglesias, T.Mills, Teairra Mari, Christina Milian, 2pac, Kanye West, 50 Cent , Justin Timberlake, Soulja Boy Tell`em, For Minor, Cheryl Cole, 30 Seconds To Mars, Afi, Escape The Fate, Black Veil Brides, Three days grace, Porcelain and the tramps, Paramore, Dot Dot Curve, Brokencyde.
Rusiška - Tatu, Faktor 2, Leningrad.
Lietuviška - Shatas, Dblz, K.u.r.v.a., G&G Sindikatas, P.K., Zenitas, Sel, Grecius, Vaidas, Toxica.
Pakalbėkim apie draugus. Juos galiu suskaičiuoti ant dviejų rankos pirštų: Akvilė, Sonata, Ernestas, Mantas, Gabija, Ina, Dovydas, Rugilė, Danielė, Igoris. Tik jais galiu pasitikėti, aš tą jaučiu. Tikri draugai nesišaipys ir nesijuoks kai mokytoja aprėks. Taip padarė viena iš jų ir aš labai įsižeidžiau, nes nesitikėjau to iš jos. Žinoma, netekti draugų skaudu, ypač jei persikraustai į kitą miestą. Nors aišku ir čia daug netekau, ypač kai įsimylėjau vieną ir buvom kurį laiką pora, bet čia jau praeities etapai. Myliu kavą, myliu nesveiką maistą, myliu repą, myliu Karolį, myliu granatus, myliu Owl City, myliu energetinį gėrimą, myliu taffel san diego. Tai tikriausiai vieninteliai dalykai kuriuos myliu, nekalbant apie muziką. Peršokim per mintis vėl. Esu filosofė, na bent jau save taip vadinu, nes kalbu labai smulkiai, ypač kai kokios neblogos temos būna per tikybos pamokas, bet man nepatinka niekam išsipasakoti, viską laikau savyje. Didesnę praeities dalį kentėjau jeigu tiesą sakant. Daug klaidų esu pridarius gyvenime, ir poelgių negerų. Tingiu toliau pasakoti apie save.
Kas netingės viso šito mėšlo perskaityti įteiksiu virtualų medalį. ha


Kontaktai:
Tumblr - http://spliceone.tumblr.com/
FaceBook - Aurelija Savickaitė
One.lt - PupcikaZsZ@one.lt
DA - http://sajka123.deviantART.com/
Youtube - MsUntouchableSky
Skype - AuraFuckYou
MySpace - Aurelija Savickaite




Quiet like the snow. Tumblr_lbgxf9T9rz1qbkmreo1_1280
Atgal į viršų Go down
 
Quiet like the snow.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: