rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Monika

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:17 pm

Sveiki.
Mano darbeliai. Labiausiai patinka daryti retušus (:
Na pradžiai tiek ;)

Kolorizacija:
1.

Blendas:
2.

Retušas:
3.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:37 pm

Kolorizacijoje oda kiek netikroviškai atrodo ir skrybėlės spalvos, bet manau, kad ji gana gera. :>
blende nelabai yra kokybės ir Swift atrodo lyg įklyjuota. neįsilieja į foną, taip pat norėtųsi ryškesnių, tamsesnių spalvelių. bei font'as nelabai žiūrisi. :/
o retušas geras. Monika 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:40 pm

Ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:21 pm

Retušas labai patiko.
Blendas nepatiko visai. Kažkaip nepatraukė dėmesio bendras vaizdas, tad į detales net nesigilinau.
Kolorizacija irgi visai nieko. Nelabai ką galiu pasakyt, nes tokiais dalykais nesipraktikuoju. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 8:55 pm

viskas labai patiko tik blendas ne.o kolorizacijoje man LABAI patiko merginos odos spalva.ir retušas mano manymu tikrai neblogas ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:34 pm

Ačiū!

Dar komentarų!
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 11:44 am

Matosi, kad Tau patinka daryti retušus, nes jis tikrai labai geras, dėl jo turiu pagirti. Toliau kolorizacija. O dar netikroviška.. ir net nežinau spalvos tokios perdegusios atrodo, reikėtų su ja labiau pasistengti :) na, o blendas.. kaip jau Ugnė sakė, kad Taylor atrodo kaip įklijuota, todėl nelabai žiūrisi, bet darymo stilius įdomus :) Sėkmės dirbant toliau :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 5:02 pm

Na tiesa retušus man tikrai patinka daryti, o su kolorizacijom dar mokausi, taip pat ir su kitais dalykais. Monika 986343
Ačiū labai už kritiką Monika 575121
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 8:05 pm

Kolorizacijoj trūksta kruopštumo, tačiau su laiku viskas bus gerai. ;]]
kaip ugnė ir tarja minėjo, blende taylor atrodo kaip įklijuota, netinka su fonu ji, visai. :]]
už retušą, sakau dešimt, nes jis tikrai wow, matosi, kad moki juos daryt gerai. šaunuolėė.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 8:26 am

Kaip man tai kolorizacija dieviška : DD Aišku spalvos geriau būtų šiek tiek kitokios ,bet šiaip labai fainai.Blende Taylor neįsilieja į foną(kaip jau minėjo prieš mane rašiusieji) poto fonas nesiderina su pačia Taylor ,nes yra uždėta kažkokia keista tekstūra ir tekstas nesiderina ir tos linijos.Retušas patiko (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:53 pm

Ačiū! ;*

Naujas darbelis :)
Po.
Prieš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 3:00 pm

Cooll, man patinka...tik kliūna tai kad viršutinių blakstienų spalva skiriasi nuo apatinių : ?
O šiaip gražu : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 3:09 pm

Na, kad nesiskiria (:

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 3:41 pm

Viršutinės blakstienos yra daugiau pilkenės negu apatinės...nu man matosi tas : )))
Bet aplamai žiūrint yra labai gražu : ))))))
Ir aš tikrai taip nesugebėčiau : )))
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 4:33 pm

galbūt su tom blakstienom truputuką truputuką persistengta, bet iš esmės, labai geras retušas, kaip ir pirmajam poste (y)! heart
tik būtų smagu, jeigu pirmojo posto taisyklė būtų skaitoma ir vykdoma ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:49 am

Malonu, kad jums patiko (:
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:40 pm

PŠ skirstytojai pasitarė ir nusprendė, kad vaikas esi tikrai vertas pirmo aukšto, kadangi rūsyje neturėsi ką veikti, na girtuokliauti Tau neleisime, taigi sveikiname išropojus iš laiptinės ir įžengusią į pirmąjį aukštą :**
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Monika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Monika   Monika Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Monika
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Monika.
» Monika
» Euphoria :: Monika.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: