rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

  A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:58 pm

Helliou. :**

Esu Ugnė, nors manau, kad visi jau tai žinot. Mokausi 7b klasėje. Gyvenu mažam ir nemėgstamam miestelyje - Linksmakalnis. Ir aš vis galvoju kodėl negimiau, kad ir kokioj aaa. Amerikoj. :sss Turiu rudas akis. Pradžioj mokslo metų mano ūgis buvo 1, 63, o dabar nežinau. xDD Esu šaulys. Lankau dramą. Turėjau 5 -is žiurkėnus, du katinus ir dabar turiu savo mielą ir gadinantį nervus MOMO. Turiu sesę ir brolį. Kas blogiausia - jie vyresni. damn. :xxx mokausi beveik blogai. Okč. Lyg ir esminę informaciją pasakiau, o dabar einam kitur. O____o

Jie priverčia mane šypsotis taip, kaip nemoka niekas kitas. Jie sugeba mane paverst laiminga. Jie visad išklauso mano minčių. Jie turi kažkokią ypatingą galią, nes kai man liūdna Jie visad nuvaro liūdesį ir mane nuramina. Jų muzika skamba mano galvoje net tada, kai būna tylu. Jie paskatina mane gyventi toliau. Jie mane išmoko gyventi. Jie mane atpalaiduoja. Jie man leidžia gyvent šia minute. Jie išstumia iš mano galvos visas mintis, kad tik pasijusčiau laiminga. Jų klausydama būnu tokioje ekstazėje, kurios neįmanoma suvokt. Už juos niekada nebus geresnių. Jiems lygių niekada nebuvo ir nebus. Už jį niekada nebus geresnio. Jo balsas nuostabus. Jis - Jie pakeitė mano gyvenimą amžiams. Nesugrįžtamai. Jų niekas nepralenks. Jų niekas nenugalės. Jie kovos. Jie mano gyvenime viskas. Jie Dievai. Štai kokia mano meilė Jiems. Draugai ateina ir išeina, o jie visada liks su manimi. 30 Seconds To Mars.
O dabar laikas pakalbėt apie mano gerąsias ir blogąsias savybes. Mano gan sunkus charakteris ir to jūs nė nenutuokėte, nes forumuose esu kitokia ir niekam to neparodau. Su tėvais man sunku. Pykstuos beveik kiekvieną dieną, nes jie užknisa. Vertinu draugus, bet visad prie kitų žmonių prisirišu per daug greit ir per daug stipriai. Tuomet būna labai sunku juos prarasti. Labai dažnai nuslepiu, kad man skaudu, kad man liūdna ir apsimetu, kad man viskas gerai. Tada gailiuosi, nes pasidaro dar sunkiau. Draugų tarpe patyriau ir nuostabių akimirkų, ir skaudžių ąkimirkų. Esu iš tų žmogelių, kurie per daug lenda į subinę. Jeigu ant kažko pykstu, dažniausiai ignoruoju ir kalbu užuominomis, kad suprastų jog aš pykstu, o tai net labai bloga savybė. Ko dar čia nepaminėjau? Esu pavydi. Pavydžiu savo draugams kiekvienos smulkmenos. Pavydžiu net tada, kai mano kycius nueina ne pas mane, o pas kažką kitą iš šeimos. Esu šiek tiek egoistė ir savanaudė. Labai greit supykstu ir sunkiai atleidžiu. Manęs gali atsiprašinėt dešimt kartų, bet tuo metu, kai kas nors tai darys, aš neatleisiu, o rodysiu savo principus. Atleisiu tik po laiko, kai jau bus per vėlu, o paskui vėl prašysiu atleidimo įrodinėdama, kad man buvo per daug skaudu atleisti. Gerai, užteks jums apie mane susidarinėt tokią blogą nuomonę, bet džiaugiuos, kad sužinojot ir mano blogąsias savybes. Babaah. Eime prie gerųjų dalykėlių. Žinokit, mane sunku užkišt, kad nekalbėčiau. Mokykloj aš kalbu, kalbu, kalbu ir tai užknisa mano draugus, bet aš negaliu sustot. Tiesa pasakius visur amžiais kalbu. Šeimoje, tarp draugų, giminių ir kitur, bet jeigu reik ką nors pasakyt didelei grupei žmonių ar kam nors nepažįstamam, man būna šiek tiek nedrąsu. Myliu fotografiją ir filosofiją. Turiu savo minčių sieną ant kurios yra daug mano mylimiausių citatų. Esu viena iš keistesnių ir tų ''laisvų'' žmonių. Nekreipiu dėmesio į tuos, kuriems nepatinku. Jau išmokau ir greit susitaikyt su nuoskaudomis. Jei mane įskaudina, sunervina ar šiaip nutinka net pats blogiausias dalykas - stengiuosi kovot ir niekada nepasiduodu. Stengiuosi gyvent šia minute ir negalvot kas buvo ar kas bus, bet geriausiai tai padaryt man pavyksta tik klausant 30STM, kurie mano gyvenime užima vieną iš didžiausių vietų. Kartais galiu būt labai nuoširdi. Visad padedu draugams kai jiems sunku. Išklausau jų, leidžiu pasipasakot ir žinoma, padedu. Dažnai tenka aukotis dėl draugų, bet būna labai pikta, nes jie retai pasiaukoja dėl manęs... Esu per daug nuolaidi ir greit įkalbama. Bet gal tai labiau mano bloga savybe. Nevermind. Šiaip galiu būt linksma. Kartais, nes dažniausiai apsimetu labai rimtą. xDD Nenoriu užaugti. Noriu visą laik būti vaiku. Ir toliau mylėt visa kas supa mane, nesusidurt su nelaimėmis, nusispjaut į viską ir vaikiškai juoktis.
Aš myliu vasarą, nes tuomet gali važiuot maudytis, susitikt su tolimomis giminėmis, nes tuomet nenervina jokie kontroliniai, nes tuomet gali miegoti tiek kiek nori. Aš myliu draugus, nors šiuo metu jų neturiu labai daug, bet tie kuriuos turiu man sušildo kiek vieną dieną. Aš myliu juos, nes su jais galiu atsipalaiduoti ir tiesiog būti savimi. Aš myliu muziką, nes tada galiu atsipalaiduoti, nes ji padeda pamiršti visus sunkumus. Aš myliu knygas, nes tuomet galiu pabėgt nuo kasdienybės, visų žmonių skubėjimo ir pykčių. Nes tuomet galiu susikurti sau tokį pasaulį kokio noriu. Aš myliu vaikystę, nes kai buvau toje šalyje aš galėjau būt nesuvaldoma, daryt visada tai ką noriu ir niekuom nesirūpinti. Aš myliu saulę, nes ji mane sušildo kai man būna šalta ir pakelia nuotaiką savo pasirodymu. Aš myliu filosofiją, nes tuomet galiu įsigilint į pasaulį, draugus, gyvenimą. Aš myliu gyvenimą, nes gyvenu tik vieną kartą, tad privalau jį mylėt. Aš myliu labai daug dalykų, bet jei juos visus vardinčiau reikėtų užtrukt daug laiko.

Manau, kad su manimi susipažinot pakankamai, o pomėgių nerašysiu, nes tingiu. lol. xDD tai padarysiu kitą kartą.
jei norit kokių kontaktų - pm.

byee, žmogeliai. myliu!


Paskutinį kartą redagavo MoonShine, Kv. 02 03, 2011 6:42 pm. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 2:14 pm

Ugniuuus *huuuug'as*

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 2:15 pm

aaaššš. *hūūūūūūūūūūgaaaaaas*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 2:57 pm

Ugnytėėėė! Ir nesutinku su tavo temos pavadinimu. Niekam tu neįkyrėjai, mažuliau... o_O"
Vat, o dabar hug'as *atbėga ir padovanoja Ugniui hug'ą*
 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 488564
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 3:22 pm

Taip taip, įkyrėjusi Ugnė. Iš kur tokį titulą ištraukei? Dar gražiau, užsimanė būti įkyri boba. Dar toli gražu Tau iki tokios ha
*hug*
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:22 pm

Ievukau, sutiiik, didžiuliau. O____o *ugnė gaudo hug'ą ir sugavus pasiima jį pas save*  A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 486285
Lauraaa, nu ok. galiu tapt tokia.  A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 751562 tada bus nei toli, nei gražu iki tokios. ^^ *hūūūūg*
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:44 pm

Nenurauk nuo manęs to titulo, gausi į dantis.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:49 pm

pasiskųsiu tėtukui. ;sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 5:56 pm

Dėl ko man pasiskūsi? *ateina žiūri tai į Ugnę tai į Laurą*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 6:01 pm

Regis tau esu sakius, kad myliu tave vien už LP ir 30STM? o.o <33333333 boogie
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 6:15 pm

VAMPIREGEISHA rašo:
Nenurauk nuo manęs to titulo, gausi į dantis.
Dabar supranti, tėveli? AR SUPRANTI?????????????
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:12 pm

Tėtukai, TAIP DĖL TO PASISKŲSIU, KĄ JINAI PAMINĖJO APAČIOJE. ;sss
Aura, aaahhh. teeep, teeep. minėjai. aš ir tave myliu vien jau už tai. <33
Sesiaaau, hrrrrr. :xxx
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 8:57 am

Neatsispyriau nepagyrus tavo avo. :D
Pamačiau ir atlėkiau čia pasakyt, kad labai gražus. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:33 pm

kokia aš dabar laiminga. ;DDDDDDDDDDDDDDDD*
dėkui.  A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 11:30 am

nauja, nauja, nauja. t.y. naujas aprašymas. ;DDDDD
tikiuosi, kad kas nors pasiryš perskaityt ir susipažint su tikrąją manimi. :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 2:41 pm

(hug)
I adore you
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimePir. 01 17, 2011 9:04 pm

(hūūūg)
žinok, kad tu esi manomanomanomanomanomanomano meilė. manomanomanomanomano <33333333333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 7:17 pm

išimk paskutine ji lb baisi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 7:19 pm

koks skirtumas. :DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 8:17 pm

labaaaaas Ugne! XDD aš ♥ tavo avą :DDD įdomus aprašymas, turime panašumo Oo
:DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





 A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3    A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
A real hero is someone who gets up even when he can't. - Jared Leto. <3
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» You'll always be my hero <3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: