rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New colorizacion

Go down 
2 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:45 am

ikonose žmogaus kirpimas nepatinka, tačiau kolorizacija man graži. : ))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 11:06 am

kolorkė tokia paprasta, bet visai graži.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:55 pm

Visų pirmas, siūlau ikonas saugoti .png formatu, o ne .jpg. Antra, geriau pradėk nuo paprastų ikonų su koloringu. :) Šitose nepatiko žmonių apkirpimas ir kokybė baisiai baisiai prasta.
O kolorkė paprasta, bet, mano akims, visai nieko. Gal oda per blyški, bet dar neįgudus daryti kolorkes - tikrai neblogai. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:12 pm

Kolorkė man patiko, paprasta bet graži : )
Tačiau ikonos nelabai : /
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:17 pm

Ačiū už patarimus ir nuomonę

Atsirado naujų
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 12:41 pm

Šį kartą iconos man patiko, daug gražesnės nei tos pirmos : ))

Na o kitas darbukas man nelabai...tie apvedžiojimai aplink Taylor man nepatikti : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 07, 2010 4:27 pm

Ačiū COMENTS?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimePir. 11 08, 2010 8:26 am

Kaip jau sakė icon'ų apkirpimas-jos neįsilieja į foną (: O kolorizacija kaip man nemokančiai tokių dalykų daryti atrodo puiki : DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimePir. 11 08, 2010 1:40 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img294/5071/bepavadinimokf.png
apkirpimas negražus, ir labai jau tuščias ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 11:57 am

Ačiū

Nauja Kolorizacija
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:09 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img713/9238/1pgdg4.jpg
šitoje ta akis mane kaip papirko! New colorizacion 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:12 pm

Ačiū
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:19 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img713/9238/1pgdg4.jpg
Būtų visai nebloga, tik nesupratau kodėl akie baltymas yra violetinės spalvos, kai turi būti baltas ;DD Na, bet kadangi jis violetinis tai sakykim, jog čia netikroviška kolorkė :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:32 pm

Na dariau baltą, na nežinau tikrai dariau baltą, o čia gal koks atspintys
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:01 pm

man patinka kolorkė, ta akis tokia žalia žalia New colorizacion 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 2:00 pm

Ačiū

NEW KOLORIZACIJA

Pakomentuokit
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 3:51 pm

Nauja kolorizacija labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeTr. 01 12, 2011 5:24 pm

oda mano manymų kiek geltonoka, dantys ir akių baltymai kažkokia violteiniai, bet šiaip labai gražiai :))
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeKv. 01 13, 2011 12:18 pm

su šia kolorizacija kiek pasistūmėjai į priekį - oda jau tikroviškesnė (na gal truputį truputį rausvumo trūktų), lūpos gražios, viskas atlikta gana kruopščiai, tik va akių baltymai ir dantys kažkokios keistos spalvos... jeigu dėjai kažkokį layerį ar kaip nors bendrai koregavai spalvas, reikėjo aptrinti :} bet šiaip šaunuolė, jau jau geriau :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 01 15, 2011 3:42 pm

Kolorizacijos gražios, o avataruose atrodo, kad iškirpai ir viskas, ten kur su Taylor reikėjo pakoreguoti, nes matosi, kad su paint dirbai. Sekmės ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimePir. 01 17, 2011 12:27 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img6/4421/fo1uvk.jpg
labai gražiai atrodo oda :DD
o daugiau nežinau ką pasakyt nes kolorkių pati nemoku daryt, ir apie jas nenusimanau o_O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 12:36 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img6/4421/fo1uvk.jpg
labai jau visur panašūs atspalviai. reikia padirbėt prie akių baltymų, nes jie dabar kažkoki melsvi. :>
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 1:18 pm

Nauja kolorizacija ganėtinai nebloga, tik merginos oda atrodo kiek netikrovškai ir kiek pablurinta, reikėjo gal užmesti šarpo, jis būtų suteikęs jai kiek tikroviškumo :) Kiek pastebėjau tai akių obuoliai kažkokie violetiniai, kai turėtų būti balti. Galiu pagirti už tai, kad gražiai padirbėta su lūpomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimePen. 01 21, 2011 8:13 pm

Ačiū už patarimus ir pagirymus
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitimeŠt. 02 05, 2011 6:19 pm

Kolorizacija man patinka. Gal kaip minėta buvo,kad kiek netikroviška veido odos spalva, bet man visvien gražiai atrodo. :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New colorizacion Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New colorizacion   New colorizacion Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New colorizacion
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: