rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ekelis.

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:00 am

Ekelis. Untitffffffffffffled1co
naujas, žinau nekoks.


Paskutinį kartą redagavo Ekelis., Kv. 02 24, 2011 5:48 pm. Redaguota 7 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:05 am

Man asmeniškai labai patinka tavo ikonos ir jų spalvos; D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:12 am

Ačiu. lick
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:16 am

Man patiko tas konkursinis sigas, nors jame toks chaosėlis, bet jis man vistiek gražiai žiūrisi :)
Dėl icon'ų turiu pritarti Miglei, man taipogi patinka jų spalvos :))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 10:21 am

Ačiū omg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:18 pm

Man kažkaip sige font'as nelimpa...Nu nelimpa... Log'as tai nežinau,man per blankus ,o iconose galėtų būti šiektiek daugiau darbo (: Sėkmės
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:34 pm

Ačiū lick
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:50 pm

https://i.servimg.com/u/f23/14/83/89/81/untitl10.png
Šios ikonos labų labiausiai patiko. Ir spalvos, ir kirpimai - puikūs. Ketvirtą, penktą ir šeštą labiausiai pamilau.
Pats pirmas darbelis - parašas, toks ganėtinai įdomus ir kažkuo traukiantis, mistinis. Net nežinau kaip išsireikšti ; DDDDDD
Yra trys dalykėliai, kurie gadina parašą, tai rėmai, fontas ir paukštis. Rėmai savo spalva visiškai nesiderina prie darbo. Patarčiau rėmus daryti visada šviesesnius nei pačio darbo fonas. Nors dėl skonio nesiginčijama. Parašas yra blankus, tai ir tekstą reikia blankų uždėti, nes jis galutinai atitraukia dėmesį nuo merginos. O kregždė, tai ką žinau, visiškai nesiderina. Lyg būtų absoliutiškai ne savo noru prilipinta. Asmeninė nuomonė, tik tiek evil
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:50 pm

Pats pirmas parašas TOKS kietas, nu TOOKS kietas, bet viską gadina tas mažas smulkus užrašas. >_< :D
Ikonos žavios, gražios spalvos. Patiko man. :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:24 pm

Dėkoju lick
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:50 pm

.


Paskutinį kartą redagavo Ekelis., Št. 11 06, 2010 3:36 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:54 pm

Gražu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 2:52 pm

Dėkoju. lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 3:13 pm

Pasiskaityk apie darbų kelimą, nes kaip matau neskaitei xDD

Iconos labai fainos, mielos <3

parašas man per daug chaotiškas ir fontas netinka ;D

Tam su papūgom - Netinka tie rėmai, fontas ir pats labai blankus darbas ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 3:41 pm

Sutvarkiau viską lick
Dėkoju.
nauji darbai. evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 08, 2010 8:47 pm

Parašas visai nieko, nors galėjo nebūt joms ant veidų textūrų ir galėjo matytis gal koks neryškus bckgroundas pro tą juodą ;D Tekstas gal pakenčiamai visai tik ištysesnio norėtusi xD

Iconos man per daug visos vienodos, spalvos nekokios. Jei tarkim antroj jos būtų kiek kitokios, manau būtų labai geras avas <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 08, 2010 9:30 pm

Ekelis. A72cb910Ekelis. 1d884710Ekelis. 4f39gg10
muškit užmuškit,suspardykit,pakaskit,bet šitas įsimylėjau. kad ir kokios jos šlykščios jums atrodytų
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 08, 2010 9:59 pm

Dėkoju : DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 08, 2010 10:31 pm

"2010.11.16"? :D nesumaišei kartais, ar tu keliauji į ateitį? :D ^^

https://2img.net/r/ihimizer/img89/8863/untitlhjhghed1.png <- vargeee kokios žavios ikonos! Man patiko. :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:49 pm

: DDD
omg

Dėkoju.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 4:36 pm

su ikonomis viskas čiki piki, gal ir ne visos patiko, bet radau keletą tikrai labai labai labai labai nusisekusių! Na, o prie didesnių darbelių pasėdėti dar reiktų - ne visur tinka šriftai, spalvos, kai kur keletas objektų neatrodo suderinti. Taigiii, sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 4:45 pm

Dėkoju evil
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 6:35 pm

Naujas avataras.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 8:40 pm

aww. koks mielas! ^^
šiaip mano akims gražus. :>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitimePir. 11 15, 2010 8:34 pm

Dėkoju.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ekelis. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ekelis.   Ekelis. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ekelis.
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ekelis.
» Ekelis.
» Ekelis!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: