rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Misteris Pou o.O.

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Misteris Pou o.O. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misteris Pou o.O.   Misteris Pou o.O. - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 7:28 pm

jeh, aš turiu vaikina, ir tu turi !!!!!! :DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Misteris Pou o.O. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misteris Pou o.O.   Misteris Pou o.O. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 4:42 pm

Pou Bounz/ Ron Weasley rašo:
Ugnė, Lin. Mano jaunystės ir ne tik draugė ;Dd
Atsimeni kaip nemiegodavom naktim ir nesakysiu viešai ką veikdavom.. ;DD
Manau atsimeni, o kaip kiaurą dieną žaisdavom barbėm? xDd
Siaubas kažkoks, pypt kaimo barbės ;Dd
Dar kažką norėjau pasakyt.
Ai va, dar atsimeni kaip įsivardydavom A**** į medį ir rėkdavom, kad jį mylim? Arba ta naktis kaip slepiaisi pas mus spyntoj, o poto su visu Pinkiu ir jo narvu ėjom pas tavę ir miegojom? ;Dd
MYLIU!!! <3333**

Pou Bounz/ Ron Weasley rašo:
Gera nueiti pas Pauliną ir bėgioti nuo jos katino rėkiant ,,Jis nesveikas, jis nesveikas!!''
Gera sėdėti kieme ir žaisti kortom su Paulina.

Kaip perskaičiau šiuos du sąkinius supratau, kad tu man TIKRAI ESI LABAI BRANGI. Aš negalvojau, kad tau tai smagu, nes dažniausiai kaip tavę pasikviečiu tu atsisakai. Manau mes labai atitole ir vėl turim pradėt daugiaau bendraut, kartu nakvot, važiuot į akropolį ir nk ten nuveikt poto eit į hesburgery ten prisiryt bugerių ir gyventi sau laimyngai ;] Ir t.t. ir pan. tokių dalykų dar galėčiau vardinti beprotiškai daug, bet tikrai nevardinsiu nežinau kodėl ;Dd

P.S. Galėjai paminėt, gera su Paulina sėdėt pievoje, ir laukt kol ji atsikosės neužsidengus burnos... ******* ir dar daug žvaigždučių. Tada išrauti žolę ir sviesti jai į veidą.

nu shit. nežinau kodėl vakar užsukau į mūsų hogą ir į tą savo kampelį, kur visi sakė nuomones. ir. ir pamačiau šituos du dalykus. aghrr. buvo taip miela tai perskaityti dar kartą. tai va. taip mielai pasijaučiau. myliu! <33333
tikiuosi nieks neužpyks už išsireiškimą. ;dd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Misteris Pou o.O. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misteris Pou o.O.   Misteris Pou o.O. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 01, 2011 9:07 pm

o ugnę Misteris Pou o.O. - Page 2 916113
tu juk žinai, kad aš tavęs NEKENČIU
ne, juokauju, aš irgi tavę myliu <333** Misteris Pou o.O. - Page 2 858641
Misteris Pou o.O. - Page 2 858641 Misteris Pou o.O. - Page 2 858641
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Misteris Pou o.O. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Misteris Pou o.O.   Misteris Pou o.O. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Misteris Pou o.O.
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» misteris gustė jūsų paslaugoms

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: