rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 10:13 pm

hylaaaū bumbūliai, burbūliai, pimpuliai ir visi kiti uliai. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 870575
meeh iz da Paulina and mee haz got 13 jerz old.
žė parl francė, anglė ė litiuanjen.
meeh gyvana in mažas miestas pavadintas Ukmergė (Jelena užstumė ant šyto miesto. : xx)
Meeeh iz toks geras pūkis kuris yra per geras samtaimz.
Andd mėėėh iz šiltakraujiš gyvūnaaaš kuris mėgsta labai daug kąą. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 974499
vėliau pateeeiks jums 2 listus.
hėėėėėėė... mėėėh iz pūkis kūriam tynka ir patynka nusišnekėt. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 832163
meeh laiks stumti ant savęs. oj mėėh very laik it. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713
ir man nusišvilpt į kitų nuomonę apie šitąą vini pūchą. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 974499
meeeeeeeh myli.. daug ką myli.
meeh myli Julytę, Jelenytę, Ugnytę, Paulytę and kituš pypolus iš teplepio su kuriais galima pachatinti. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713
meeh iz med džynijūs tūū! > : D vakar man ugnė patarė nueit pas mamuką ir paprašyt, kad nupirktų pimpuką, kad nebūčiau belytė.
meeh taip ir padarė. bet parduotuvėj pimpukių nebebuvo. *žliumbia*
dabar iš Ugnės kalėdom pimpuko prašysiu.
arba Ugnės arba kalėdų šenelio. nu ir bobutė kalėdų sueis. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 916113
meeeh ekšali nebeturi ką ir pasakyt.. oh nau meeh turi!
meeeh iz režisierė. meeh statė filmą su juliją kuris vadinosi Šūrikas ir kiti Y nuotykiai.
gerai supratot -, Šūrikas - mėėėh, o y - Julytė. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713
jiinaai klausė koks jin nuotykis, bet meeh nesugalvojo logiško atsakymo todėl pakeitė temą, .-.
minbėjau ar nęę, bet aš esu \mogas kuriam tynka ir patynka nusišnekėti. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713
meeh pateiks listus o tai meeh iz out ideas. .-.

šyytas pūūūkis myli / dievina / godina ir bla bla bla ir panašiai ::

  • fotošopąąąąąąą jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 974499
  • draugus su kuriais galima pachatint taaaip nereaaaliai jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 832163
  • naglasnukius. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 916113
  • stūmti ant savęs. oohh kaip mėėėgstu. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 832163
  • meeh mėgsta muzikąą and klauso visokios *sūūūn*
  • mėėėh ♥️ gyvūnūs
  • meeeh ♥️ save ir kitus ofkoz.
  • animęęęęę! : D
  • ir panašius awsm dalykėlius. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713

šitas pūūkis nemyli / negodina / nedievina or džiust nekenčia ::

  • savęs
  • patyčių
  • idiotų
  • pyktų žmogų
  • medaus
  • fyfačkūųų jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 305713 (nors neturiu nieko prieš jas - manau jos atvyko su taika)
  • tų senų laikų kai mane gąsdino dėde policininku. kodėl manęs negąsdino ledų/saldainių pardavėju ar kokiu lėktuvo pilotu? hm
  • ir aplamai yuck dalykėlių.

Kontaaaaktai ::

Telefono nr. - per privatą. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 916113
Feisbukas - Paulina Mackevičiūtė
Džimeilas - iIshKittieh@gmail.com
škypinas - COOOOKIE. (keturios o ir taškas)

And mano šnukeeeelis ::

jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 1zplf2e



Atiūūką už dėmėsiukąąąą.
Jūsų taip mylimas ir nekenčiamas zaičikas. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 974499


Paskutinį kartą redagavo zaichik, Pir. 12 20, 2010 9:07 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:24 pm

Visų taip mylimas zaičikas ♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:25 pm

Zuuuuuuikis <3
Esi neraaaaaalus žmogutis heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePen. 11 05, 2010 11:26 pm

awww, dzėėėkui miaaaaailias mano balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:24 pm

Paulinukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. <333333
manomylimaszuikeliiiiiis. jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 974499 jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 1:00 pm

Myliu šitą zuikių ;*********
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:12 pm

aš irgi jus labai labai myliu Waha lick balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:07 am

naujinimai (bold'inti jie evil)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:25 pm

Nepažįstu, bet atrodai labai labai faina ^^
susipažinsim gal? ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:55 pm

ąąąąą, būtinai. : OOOO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 10:09 pm

Labas zuiki! Tokia linksa tu pasirodei ;D. Duok penkis aš irgi vorų nemėgstu ;p
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 11:13 am

Labas princese evil
*duoda penkis*
aš tai rimtai nekenčiu vorų, bet kaip tarantulo norėčiau. : DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 10:51 pm

bet žmogus žmogus, tarantulo norėtų :DD*

haaaey :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitimeŠt. 01 08, 2011 7:32 pm

tarantulai čiotki. dar kokiam duxeliui tokį ant galvos užmest tai pasaka būtų. : DDD
eeeeey~
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.   jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
jūsų taip mylimai nemylimas zuikiš.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Koks jusu fotoaparato modelis?
» Jūsų desktop'ai
» misteris gustė jūsų paslaugoms
» Jūsų baneriai
» Jūsų kurti resursai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: