rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įkvėpimas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 5:51 pm

Kas jus įkvepia kurti darbus? Ar nuotraukos, ar kitų grafikos meistrų darbai? Ar bandot išpildyti savo pačių idėjas? :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 11:09 pm

Mane tai visada įkvėpia kitų darbai. Kartais kai noriu pa'photoshop'int, bet nežinau ką daryt, nuvarau į kokią kietą galeriją, arba shadowplay ir tada ten mirštu, apsiverkiu ir t.t., o tada einu kankinti savo photoshopą:D the end of the story;)):DD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 12:01 am

Dažnai įkvėpimas man ateina klausanti muzikos, kokios nors grupės ar apžiūrinėjant kokių nors įžymybių galerija, tuomet tiesiog gimsta galvoje idėjos, kaip galėčiau komponuoti nuotraukas ir pan. :} Taipogi, dažnai idėjų atsiranda pasižiūrėjus įvairių žmonių, tep lep'iečių (neslėpsiu) galerijas, kai kurie taip pat mane įkvepia, bet dažnai pagalvoju, kad nieko neišeis, tai ir negaminu ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 6:03 pm

Mane labai įkvepia kitų darbai arba muzika :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 7:40 pm

Kartais muzika, bet dažniausiai arba foto, arba kitų darbai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 11 28, 2010 8:47 pm

Muzika, filmai, nuotraukos - pagrindiniai įkvepėjai. Nors būna, kad iš lempos pareina... Retais atvėjais xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 7:55 pm

keista, bet labiausiai muzika, tik pasijungiu savo mylimukos grupės dainas, iškart norisi sukurti kažką toookio ; D kartais būna ir nuotraukos ; )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimePen. 12 17, 2010 6:05 pm

Aš tai pasiimu kokią nuotrauką ir dirbu. ;D Šiaip kokia temą įkvepia, na pvz.: dabar žiema tai parašau winter arba christmas girl ir pnš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 12 19, 2010 6:38 pm

Labiausiai mane įkvepia muzika, kurią klausausi per Powerhit Radio.
Kodėl klausau būtent radiją? Gal todėl, kad ieškau įkvėpimo nežinomoje, man negirdėtoje muzikoje. Ten gimsta naujos mintys, o klausant žodžių mintyse susiformuoja vaizdas, kurį nori išpildyti.
Dar mane įkvepia eilės.
Ieškau užslėptos minties tarp eilučių, bandau įsijausti į lyrinį veikėją, o tuo tarpo mintyse susiformuoja kompozicija.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 5:06 pm

dažniausiai ateina įkvėpimas kai weheartit'e arba dA žiūrinėju foto. pamatau ir tada iškart iškyla ką su šita foto darysiu. tuomet einu kartais po kitų galerijas. dabar dažniausiai į shadowplay, o ankščiau minčių pasisemt eidavau pas mažą, tarją, just ir kitus gerus photoshop'erius į galerijas. :DDD mūūhahą. bet dabar dažniausiai bandau ką nors sugalvoti pati, arba darau pagal pamokas. ;DDDDD aj. dar pamenu ieškojau po dA sigui fotkių, pamačiau tokią fainą foto ir sakau, viskas. dabar bus kolorkė. va dar kaip būna man. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 5:27 pm

meh tai įkvėpia nauji psd, stockai, panų ft ir t.t. taip pat kitų darbai įkvėpia :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 7:31 pm

:D Mane tai gan dažnai kurti įkvėpia kitų darbai, arba prisisiųsta krūva naujų resursų. (mm)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 2:38 pm

Įkvėpimas ateina tada, kai pamatai kokią naisovą foto, tada įsivaizduoji, kokį darbą iš jos turėtum padaryt ir vot. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 7:54 pm

dažnai įsijungi muziką ir iškart mintyse susikuria darbas, arba pamatai kokį jėgovą darbelį ir pats panori padaryt panašų :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įkvėpimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įkvėpimas   Įkvėpimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Įkvėpimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: