rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pamokos

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 4:30 pm

Citata :
Kokios mėgstamiausios pamokos? kokių negali pakęsti? iš kurių bėgi, į kurias bijai koją įkelti, o kurias dievini? papasakok. :>
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 4:44 pm

Labiausiai mėgstu anglų ir geografiją. Gal ir lietuvių/literatūra dar. :D
Labiausiai nemėgstu teisės pagrindų, biologijos ir matematikos. Nooors pastaroji šiuo metu netokia baisi, aš vistiek niekad "tiksliukė" nebūsiu. :DD
Šiais metais pradėjau nemėgti dailės... :/ darom kažkokius ne į temą darbus, o mokytoja trauma paskutinė.
Dar prie visai mėgstamų pridėsiu istoriją, nors kartais būna tikraaai nuobodu. :D A, taip, etiką mėgstu dar. :)

p.s. apie rusų ir chemiją jau net nekalbu, mat jų nebesimokau, dėl ko BEGALO džiaugiuosi. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:56 pm

Mėgstamiausios mano pamokos turbūt geografija ir kaip nekeista, bet matematika. ;> Matematika laubiau todėl, kad tos temos kurias dabar einam man sekasi ;DDD
Negaliu pakęsti rusų ir chemijos... ;///// Jei būtų kitos mokytojos gal ir patiktų, bet dadar jokiu būdu.
Man nesiseka fizika, chemija, rusų ir lietuvių ;(
Buvo keli (2-3) kartai, kai pabėgau iš kūno kultūros ;DDD Labai tingiu ją daryti, kadangi ji du kartus per savaitę ir dar 7 pamoka, visi būna pavargę ir nieko nebenori ;]
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:06 pm

o pas mus kūno kultūra būna pirma arba antra, tai irgi kiek nesmagu nuo pat ryto atėjus rengtis, lakstyt, o vėliau sėdėt likusias šešias pamokas sušilusiam ; D taigi nelabai ir mėgstu, pati pamoka tai jėgova, visokių fainų dalykų nuveikiam, tik va tas toks ankstumas... ; DDDDDDDDD dar nemėgstu technologijų, kolkas jos yra su trenktu mokytoju, ir kažko labai gudro nesimokom, tiesiog daugybė teorijos apie medieną ir panašiai o_O geografijos taipogi, gal ir būtų įdomiau, tiesiog ta mokytoja nemoka visko įdomiai pateikt, o tokia gryna sausa teorija ; DDDDDDDDD lietuvių-literatūros irgi niet, pernelyg sunki pamoka, tie visi teksto suvokimai ; DDDDDDDDDDDDDDD na, ir žinoma, rusų, pirmi metaii man su ja, bet yuck o_O

o mėgstamiausios turbūt bus fizika, chemija ir matematika (tikslusis vaikas evil). Tiesiog man patikti tokie dalykai, kuriuose yra viskas aišku ir konkretu, be jokių išvedžiojimų kaip lietuvių kalboj ir panašiai ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 01 07, 2011 4:27 pm

man patinka matematika, kūno :DD matkė tai kad moku ją gerai *tfū tfū tfū*, o kūno tai kžn, nes galiu aerobikai apšilinėt jau ir šeip :DD dar yra biškį, bet nepamenu

nepatinka - geo, gamta, žmogaus sauga (vienas mokytojas veda tai tik dėl jo ir dėl jo kabineto) žodžiu visai man nepatinka tos pamokos, visos visos pamokos, nepatinka ir šulė, bet kadangi reikia rinktis, so man gerai daug pamokų, nes normaliai mokinuosi :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 9:03 pm

Nekenčiu matematikos , kūno,. ; x
Mėgstu lietuvių , informatiką. Žiauriai geros mokytojos. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:12 pm

Nekenčiu LT,anglų,informatikos,biologijos,istorijos ir kūno tik
dėl mokytojų, nors sportuot mėgstu.
Mėgstu Matematiką(kadangi griežta, bet neturi išskirtinumų jokiam vaikui mokytoja)
Sekasi LT,matematika,kūno.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 04 01, 2011 10:21 pm

Mėgstu informą, dizainą, aerobiką:DD
nemėgstu fizikos, anglų
nesiseka matkė, anglų, fizika ;//
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pamokos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: