rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagal ką renkatės filmą?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 12:34 pm

mažas rašo:
Pagal ką išsirenkat, į kokį filmą eiti kine, išsinuomuoti ar parsisiųsti? Pavadinimą? Žanrą? Kitų rekomendacijas? Padiskutuokime :}
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 7:48 pm

Visų pirma, tai pagal aprašymą. Jeigu manęs nepatraukia, tai dažniausiai net nesigilinu daugiau.
Dar pagal žanrą. Labai nemėgstu veiksmo filmų, fee, kaip nekenčiu kai tik šaudo, važinėja ir mušasi:D Todėl jeigu pamatau, kad prie laukelio "žanras" puikuojasi tik žodis "veiksmo", tai net negaištu laiko. Žinoma, jeigu dar parašyta daugiau, tarkim "nuotykių", "siaubo", "fantastika", tai dar priverčia susimąstyt:D
Taip pat svarbios ir kitų rekomendacijos, nors dažnai būna, kad mano ir kitų nuomonės nelabai sutampa. Galbūt visi rašys, kad kokie Transformeriai yra jėga filmas, o man jis visiškai nepatiks, soo, bet dažniausiai pasikliauju kitais:D
Gal ir aktorių sąrašas... pavyzdžiui, jeigu tarp aktorių pamatau Miley Cyrus, Zac Efron ar kitus disnėjaus 'šviesulius', tai net nežiūriu į tą pusę. Tiesiog negaliu vypsoti į jų snukelius ir 'nepriekaištingą' sugebėjimą vaidinti:) Beeet jeigu tarp aktorių pamatau kokių nors savo mylimų žmogiukų, tai būtinai parsisiunčiu, ja ja:D
Dar traileris. Beveik visada pasižiūriu trailerį ir jeigu man patinka, keliauju į torrent.lt puslapiuką, muahaha:DD

taigi tiek. M, visai neilgas postas gavosi:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 12:12 pm

Aš tai įvedu į google "patys geriausi filmai" arba dar pridedu man patinkantį žanrą ir tada ieškau pasiūlymų. Arba nueinu į filmų tinklalapį ir pažiūrių pagal komentarų skaičių arba pagal įvertinimą, arba jei patinka pavadinimas ir pirmasis paveiksliukas tai tada pažiūriu torentuose kiek tą filmą siuntėsi žmonių ir jei nemažai tai siunčiuos ir aš, nes pagal tai nusprendžiu, kad filmas įdomus. Dar pagal nuotraukas ir tinklapyje obuolys atsiliepimus.
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 9:16 pm

Dažniausiai filmų ieškau torentuose, perskaitau aprašymus, dar kartais pasižiūriu trailer'ius, ir ldar paskaitau atsiliepimus apie filmą, bet dažniausai imu tai, kas labiausiai girdėta, ta prasme jei apie tą filmą jau esu girdėjusi, tai būtinai turiu jį pamatyti. Žinoma ne visada šitaip pavyksta. :))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:54 pm

mickey rašo:
Visų pirma, tai pagal aprašymą. Jeigu manęs nepatraukia, tai dažniausiai net nesigilinu daugiau.
Dar pagal žanrą. Labai nemėgstu veiksmo filmų, fee, kaip nekenčiu kai tik šaudo, važinėja ir mušasi:D Todėl jeigu pamatau, kad prie laukelio "žanras" puikuojasi tik žodis "veiksmo", tai net negaištu laiko. Žinoma, jeigu dar parašyta daugiau, tarkim "nuotykių", "siaubo", "fantastika", tai dar priverčia susimąstyt:D
Taip pat svarbios ir kitų rekomendacijos, nors dažnai būna, kad mano ir kitų nuomonės nelabai sutampa. Galbūt visi rašys, kad kokie Transformeriai yra jėga filmas, o man jis visiškai nepatiks, soo, bet dažniausiai pasikliauju kitais:D
Gal ir aktorių sąrašas... pavyzdžiui, jeigu tarp aktorių pamatau Miley Cyrus, Zac Efron ar kitus disnėjaus 'šviesulius', tai net nežiūriu į tą pusę. Tiesiog negaliu vypsoti į jų snukelius ir 'nepriekaištingą' sugebėjimą vaidinti:) Beeet jeigu tarp aktorių pamatau kokių nors savo mylimų žmogiukų, tai būtinai parsisiunčiu, ja ja:D
Dar traileris. Beveik visada pasižiūriu trailerį ir jeigu man patinka, keliauju į torrent.lt puslapiuką, muahaha:DD

taigi tiek. M, visai neilgas postas gavosi:)

Toks jausmas,kad aš parašiau.^^ visiškai sutinku.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimePir. 01 24, 2011 4:28 pm

dažniausiai pagal trailerį, bet paskaitau ir aprašymą. žinoma jei veikėjų sąraše stypso kokio Jared'o vardas tai žinoma, kad siųsiuosi ;D komentarus skaitau, bet į juos kreipiu mažai nuomonę, nes pati turiu savąją, kurią susidarysiu pažiūrėjus tą filmą. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitimePen. 03 18, 2011 9:54 am

Trys pagrindiniai punktai: pažiūriu treilerį, paskaitau aprašymą, pažiūriu į aktorių sarašą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagal ką renkatės filmą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagal ką renkatės filmą?   Pagal ką renkatės filmą? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagal ką renkatės filmą?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sužinok avatarą pagal savo nick'ą
» Atspėk filmą!
» Atspėk filmą

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: