rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kokią knygą dabar skaitai?

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 7:26 pm

"Lukas" nežinau autoriaus, šeip ką žinau, biškelį dar skaitau tai kol kas nesužavėjo, bet..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 01 25, 2011 8:29 pm

Vis dar "Krikštatėvį" : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 27, 2011 6:34 pm

1000 priežasčių nebučiuoti
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 7:23 pm

"Miręs už durų" Ch. Harris. Trečią kart skaitau visą sagąą ten tų knygų. Labai įdomios ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 9:28 pm

sapnininkė rašo:
"Lukas" nežinau autoriaus, šeip ką žinau, biškelį dar skaitau tai kol kas nesužavėjo, bet..

parašė Kevin Brooks. manau, kad tau ši knyga patiks, nes mane tai ji. aaa. patikėk. žiauriai patiko. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePen. 01 28, 2011 9:34 pm

meh skaito "padovanok man savaitgalį" lb gera knyga <333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 1:24 am

M.B. ''Heroinas''. pagaliau ją radau ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 3:07 am

"Ar aš ne cool?" xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 7:44 pm

Neperseniausiai pabaigiau Vampyrės Dienoraštis. Pabudimas. Jėėėgas!

o dabar pasiėmiau J. Ivanauskaitė "Kaip užsiauginti baimę". Man pradeda patikti ji :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 2:17 pm

Sandra Brown "Pavydas".
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 02 12, 2011 2:39 pm

Melvin Burgess "Mėjos Angelas"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 6:08 pm

vakar baigiau M. B. ''Heroinas''. Šiandien jei nepatingėsiu pradėsiu H. Wassmo ''Stiklinė pieno''. aaa. draugė sakė, kad žiauroka knyga. (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 7:47 pm

"Draugės ir pasimatymai, pripučiamos liemenėlės" yra daugiau dalių, labai geros visos, man patinka (y) tokios lengvos, gerai lenda :DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 17, 2011 7:06 pm

mečiau velniop Ivanauskaitės knygą, nes nors ir plonytė, bet iki užklasinio skaitymo nespėsiu perskaityt... sunkiai sekasi įsivažiuoti, kai taip gerai įsigilini, tai gerai skaitosi, o taip vark nevargęs ; DDDDDDDDDD dabar įpusėjau 'Numylėtuosius Kaulus'. Taipogi kažkaip sunkokai man ji skaitosi, tačiau gana įdomi :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 17, 2011 8:16 pm

mažas, man irgi "Numylėtieji kaulai" sunkiai ėjosi iš pradžių, bet paskutiniai puslapiai labai labai labai patiko. <33

Dabar gražiu Valentino Zaikausko "Pėdsakai baigiasi rojuje".
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeKv. 02 17, 2011 9:30 pm

Angelai ir demonai Sunny
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeSk. 02 20, 2011 10:15 pm

šiandien per kokias dvi valandas perskaičiau Lois Lowry ,,Siuntėjas'' viena iš privalomų knygų, tad norėjau kuo greičiau perskaityt, nes greit užklasinis. šiaip ką žinau. iš atsiliepimų maniau, kad prasta knyga, bet lengvai skaitosi. nors tokių nelabai skaitau. t.y. fantastinių, bet ši man visai patiko. ;}}
o dabar toliau tęssiu ,,Stiklinė pieno'' ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 5:46 pm

p ugne, tos stiklinės pieno man nepamiršk duot :D
meh skaito "Adelė"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 5:50 pm

pasistengsiu nepamiršt. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 8:03 pm

dabar nieko neskaitau, bet man patiko prieš mėnesį skaityta 'draugės pasimatymai ir pripučiamos liemenėlės' :DDD nereali tokia. :DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 8:14 pm

devotte~ rašo:
mažas, man irgi "Numylėtieji kaulai" sunkiai ėjosi iš pradžių, bet paskutiniai puslapiai labai labai labai patiko. <33

Dabar gražiu Valentino Zaikausko "Pėdsakai baigiasi rojuje".
aš taipogi įsivažiavau jau, tačiau iki galo nedaėjau... pabaigiau filmu ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 6:18 pm

Martine Murray - beveik neabėjotina Kedrės B. Hartli šlovė .
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 6:33 pm

"Stiklinė pieno" <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 05, 2011 9:57 pm

"Blogis po saule"
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 08, 2011 7:33 pm

J. Ivanauskaitė 'Kaip užsiauginti baimę'
Labai jaučiasi rašytojos stiliukas, tam tikros detalės ir antroje mano skaitomoje knygoje. Negali pasakyt, kad tai fantastika, tiesiog... kažkas. Įdomi knyga, nežinau ar patinka man ji, ar ne, nes prisiverst skaityti yra labai sunku, bet vėliau pradėjus skaityt sunku ir paleist iš rankų ; D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokią knygą dabar skaitai?   Kokią knygą dabar skaitai? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokią knygą dabar skaitai?
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kokia knyga dabar skaitai?
» Kaip dabar esi apsirengęs?
» Kokią sporto šaką pasirinkti?
» Kokios muzikos dabar klausai?
» Apie ką dabar galvoji?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: