rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kompiuteriniai žaidimai

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 1:28 am

Citata :
Taigi, gal žaidžiate kompiuterinius žaidimus? Kokius? :}
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePen. 12 03, 2010 4:01 pm

simsus 2 xDDD dabar kai nėra neto pas mane, tai tik ps arba simsai xD daugiau nėr ką prie pc veikti ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimePen. 12 24, 2010 11:39 pm

Šiaip ankščiau žaisdavau daug žaidimų.
GTA VC, GTA San Andres, Track Mania, Sims 2, Plants vs. Zombies, Stronghold, HP 4, Taxi drive. šiaip mėgstu labiausiai lenktynes. uhh. arba GTA. ant tų ir esu pasinešus. pyykšt. aaa! jėga. myliu GTA Sa. x]] pažadėjau sau jau seniau, kad kai sutvarkys pc, būtinai jį vėl atsisiųsiu.;DDD
o žiemą...kažkodėl žiemą man visad norisi žaist simsus. buvau visas dalis į vieną susirašius, bet negalėjau žaist, nes pc kaisdavo iki tol kol perdegė. žodžiu. kadangi yra sims 2 seasons, o ten yra žiema, yra ir Kalėdos. įsirašau Kalėdinį paką ir yeey. jame yra Kalėdinių eglučių, drabužių, daiktų, papuošimų ir etc taip gera būna žaist simsus.;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 6:44 pm

Žaidžiu The Sims 2 ir dinner dash.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kompiuteriniai žaidimai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kompiuteriniai žaidimai   Kompiuteriniai žaidimai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kompiuteriniai žaidimai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žaidimai internete

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: