rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Apie ką dabar galvoji?

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 5:58 pm

ir kažkaip iš tikro net gera, kai jo nebūna... o_O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 6:21 pm

Kvaila diena... neramu visgi. :/ Blemba, kad tik viskas būtų gerai... ://////////////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 9:45 pm

... tiek daug minčiųųųųųų ... ir visos jos susiėjusios su TL
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:28 pm

Apie tą čatą tarp Justės ir Jelenos... Ištikrūjų net nemačiau, kad viskas taip blogai, bet ištikro... Aš noriu, kad šitas forumas gyvuotų dar labai ilgai...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:30 pm

Galvoju, kodėl esu tokia DURNA ir įdėjau? O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 10:32 pm

Galvoju, kodėl esu tokia DURNA ir įdėjau? O.o
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:38 pm

viskas buvo beenkaip jėgoviškai, tai ne, turėjo viską sugadint... Matos, kad žmogas nemėgsta manęs o_O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 2:44 pm

"Apie ką Rėda kalba..? ;s Kas gali jos nemėgt? "
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:32 pm

vėpla klasiokė, prie kurios pritapt neįmanoma :xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:18 pm

Bijau... žiauriai. Užtenka, kad jau aš sergu, kam dar broliui tiek kančių dėl tos ligos... Negaliu, nervas ima, ašaros bėga... :'/ bijau... :'//////////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:39 pm

nu reikia ką nors nupiešt, o aš taip nervinuos. negaliuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:50 pm

wcėė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimePen. 11 12, 2010 7:47 pm

Ha ha : DDD
Gerai pasakė : DDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 12:33 am

"Nu nors užmuškit, nesuprantu....ta čia vapšie ne vietoj įsikišo, tegul baigia ten sėdėt ir dingsta ;// man per ją nervai genda, nebegaliu, pfffff, nesąmonė kažkokia, aš gi sakiau, tik ji arba ji, dabar ir dar šutvė atsirado, nū ką žinau, baisu, aš rimtai kai užprotestuosiu ;/// o to daryt nenoriu, bet jaučiu teks ;xxx"
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:53 am

O dėl to, tai tikrai nusišneka. Pyktis ima x.x
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:39 am

Kaip tingiu eiti vest šunį....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:00 am

"Nu ir nuobodybė.."
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:38 am

reik eit paieškot to raudono nagų lako oO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 12:00 pm

Hm....Ir kaip ji drįsta man čia įsakynėt.Be to kad aš už ją vyresnė tai ne...Ji dar man ir aiškina. O kai aš kanors pasakau ji nueina pas J. ir K. ir pradeda skųstis ir aš lieku kalta, o vėliau vėl vaidina draugę. Ne tik kad pati kalta ,kad gavo iš grojimo 7 pyksta ant manęs, nes gavau 8, o ant J. ir K. kurios gavo 9 nepyksta.NUSIBODO‼
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:22 pm

noriu banano o.O.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:02 pm

mm... koks skanus saldainis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:27 pm

nenoru į pardę
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:35 pm

''lalala''
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 3:02 pm

ką daryt, ką daryt?.. palikt jį...
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 7:07 pm

omgz, lietuvių projektas! negi vėl vienai teks daryt? o_O
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie ką dabar galvoji?   Apie ką dabar galvoji? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apie ką dabar galvoji?
Atgal į viršų 
Puslapis 220Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Apie ką dabar galvoji?
» Kaip dabar esi apsirengęs?
» Kokios muzikos dabar klausai?
» Kokia knyga dabar skaitai?
» Kokios muzikos dabar klausai?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: