rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tavo nick'o kilmė

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 1:16 am

mažas rašo:
Dabar prisipažinkit, iš kur kilo jūsų nickas? Kodėl būtent pasivadinote taip, o ne kitaip? Gal tai pirmas į galvą šovęs žodis, o gal su juo siejasi ilga istorija? papasakokit ; DDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 3:43 pm

Labai paprasta.. Pravardė tiesiog. : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:11 pm

vardas be paskutinės raidės :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:36 pm

Nick'as yra mano inicialai - Milda Šiaulytė. Žinoma, vietoj lietuviškosios š, įdėjau angliškąjį sh.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePen. 11 12, 2010 1:59 pm

Pirmiausia tai čia mano pavardė fb. Registruodamasi pagalvojau, kad tas pridėtas šauktukas gražiai atrodytų. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:16 pm

jei kas gerai prisimena, atėjau į TL su Psycho.x] vardu. bet paskui užsimaniau pasikeist. galvojau, galvojau.. galvojau būt sunshine, bet sunshine.. jau atsibodę tas SunShine. ;DDDDD per daug banaliai. tad.. pagalvojau apie MoonShine. iš pradžių kažkaip keistai skambėjo, bet dabar aš pripratus ir man būti mūnšainium patinka. Tavo nick'o kilmė 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 12:58 pm

Mano vardas Jolita tai bandžiau kažką atbulai ir išėjo TyloJ :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 1:20 pm

O mano kilo nuo vienos dainos pavadinimo C.O.F - Temptation. ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:09 pm

Pagal vardą ir pavardę


Paskutinį kartą redagavo Pr@g@, Kv. 12 30, 2010 8:52 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePen. 12 24, 2010 10:28 pm

Palei vienos mėgstamiausių grupių pavadinimą : Falloutboy.
kadangi aš ne boy, pakeičiau paskutinį skiemenį į girl
ir gavos falloutgirl!;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 6:19 pm

Nuo absento. Dievinu jo spalvą, gaminimo būdus ir legendą, kad po 5 stiklinių išvysti absento fėją :DD (+ buvau tam naktiniam klube ir man patiko). Angliškai absentas - absinthe. O pridėkim 'ish galūnę, kurią pastoviai vartoju apibūdindama daiktus, so, vuolia, absinthe'ish :DD Nors kuo toliau, tuo labiau patinka sutrumpinimas - absey.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 12:05 am

iš pradžiu buvau Pau bet pasirodė per banalu tai sumasčiau Pou ir db su šitu nick'u neišskiriama (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 9:59 pm

šeip visur esu Brigita,tik čia blue.
pasivadinau blue. nes dievinu ir negaliu skirtis su mėlyna spalva. :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 8:34 pm

Tiesiog įrodo, kad patinka nutella ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeTr. 01 26, 2011 9:02 pm

Vardo trumpinys ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 10:49 pm

pravardė prilipinta brolio :)
o dabar neatplėšia manęs niekas nuo jos, net auklėtoja pradėjo panda vadint :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 11:05 pm

prisiminiau Garį iš SpongeBob'o, kaip jis ten kniaukdavo, tai ir pasivadinau kaip 'mau'. :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 4:10 pm

Atsibodo visur vadintis Paula, tad sugalvojau naują. Devotte- nuo žodžio devotee (entuziastas, atsidavėlis, aistruolis ir t.t.). :)
Pakeičiau galūnę šiek tiek ir gavosi devotte. Dar pridėjau simbolį ir psio. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 4:38 pm

Kadangi labai mėgstu greipfrutus tai pasivadinau Greipfrut'ė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 4:39 pm

Kadangi labai mėgstu greipfrutus tai pasivadinau Greipfrut'ė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 04 18, 2011 10:29 pm

KAžkada seniai labai seniai deviantarte mačiau a la filmuką apie mergaitę, kurią visi pamiršo. Toks Timo Burtono stiliaus filmukas. Ir pagrindinės veikėjos vardas buvo Emmeline. Nuo tada beveik visur esu arba Emmeline arba emme.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tavo nick'o kilmė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tavo nick'o kilmė
» Tavo kompiuteris
» Tavo kompiuteris
» Tavo savijauta
» Tavo klasė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: