rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kulinarija

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeSk. 10 31, 2010 1:15 am

mažas rašo:
naaa, žmogai, gal kas mėgsta gaminti valgyti? ką šiandien pagaminote, kokiais receptais norėtumėte pasidalinti? Žodžiu, visos diskusijos apie maistąąąą! ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeSk. 01 09, 2011 1:57 pm

vakar dariau keksiukus su kokosu ir citrinos natele ;D šiandien darysiu su šokoladu ;D

patinka gaminti tai kas be ko, ypač saldumynus :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 6:15 pm

nemoku apskritai gamint (rofl)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 6:27 pm

Ir aš nemoku ir nemėgstu gaminti. Turbūt ne mano sritis. Didžiausi laimėjimai būna išvirtos dešrelės, ar iškepi blynai. yay
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 6:37 pm

aš ir nemoku blynų kept, o dešreles mikrobangei pasišildau, ir tai ne visada.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 7:57 pm

man tai patinka valgyt daryt (smirk) jai mama liepia tvarkytis, indus plaut aš sakau geriau valgyt padarysiu, tai darau :DDDDDDDDDDDDDD lb mėgstu daryt makaronus su sūriu, pridedu daug česnako ir poto viena juos suvalgau nes kiti nelabai mėgsta česnaką :DDDDDDD o db su sesę pasinešėm ant manų košės (smirk) dar dažnai kepuos karštus sumuštinius (smirk) ir šiaip kokių nesamonių prigaminu :DDDDD aš jums galiu cepelinų išvirt (smirk) arba šaltibarščių padaryt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:04 pm

aš kartais darau šaltibarščius. bet dažniausiai pasišildau dešreles, kepuos sumuštinius (db irgi tuoj eisiu keptis, nes nėr kas valgyt:D), aj. dar moku kiaušinius išvirt. (rofl) o blynų kept nemokuu. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:08 pm

ei! karšti sumuštiniai nesiskaito :DD visi moka uždėti dešros ir sūrio (ir tt) ant smuštinių duonos ir numesti į sumuštinių kepyklą, hehe :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:10 pm

taigi tai lb sunku o_O reik pjaut sūrį dešrą (dešrą xDDDDDDDDDDDDD) ir sūrį ir nenusipjaut pirštų :SSS
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:12 pm

ai jo, kaikuriems darvis labai pavohinga naudotis peiliukais (y) paprašyk mamos, kad dešros atpjautų Kulinarija 916113
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:14 pm

ir dar šiaip reik įdėt į sumuštekų keptuvę, o tu ten gali nusidegint kai ji įkaista. O__O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:15 pm

čia išvis žiauru. mission impossible o___________O
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:18 pm

tai aišku O_______o
aš kartais kai dedu į keptuvę prisiliečiu prie jos vidaus ir apsideginu. ir tau dar atrodo nesunku????? O___OO_o
ir jeigu šiandien kai kepsiuos apsideginsiu, tai bus dar vienas įrodymas. O _ o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 8:39 pm

omg. iš manęs maisto gamintoja prastaaaa. kažkada kai kepiau blynus, tai vieną taip perkepiau, kad jis juodas tapo: DDDDDD tai išmečiau pro langą į kaimynų kiemą (y) : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 9:24 pm

Aš moku gamint, tai ką moku :DD
Kepu pyragus, bulves, plynus ir t.t. nu ždž tai ką noriu tą moku :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeAntr. 01 18, 2011 10:24 pm

aš tai moku koldunus dar gamin, lb skanius pasidarau (smirk) (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 1:23 pm

aš dar moku tinginiui sausainius sulaužyt ir bulves nulupt. vaa. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimePen. 01 21, 2011 3:32 pm

(smirk)
šen kepiau sausainukus :DDDDDDDDD
tešla buvo lb sunku minkyt kažkokia lieva bv :SS kaip poto kaip ir viskas ok, tik aš juos biškį susvilinau, bet šiaip nėra jau tokie šlykštūs :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimePen. 01 21, 2011 4:13 pm

aj. dar kažkada mokėjau sausainius kept. (rofl) tiksliau su Pou ir jos sesium. (smirk) bet mes neįdėjome varškės, nes man atrodo brangi ji buvo ar iki pardės tingėjom eit (rofl) ir paskui sausainiai buvo labai kieti. :DDDDDDD bet vis tiek valgėm :DDD

ir dar moku ne tik keptuvėj sumuštinių sumuštinius kept. dar moku mikrobangėj keptis. kai tingiu keptuvėj, tai joje kepuosi. nors koks ten kepimas. bet vis tiek. O__o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeŠt. 01 22, 2011 6:10 pm

šiandien dariau čenakius (trbt ne visi žinot kas čia per daiktas ;DD) lb skanus gavos, ir padažas, ir daržovės (smirk) (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimePir. 02 21, 2011 8:01 pm

galiu apdaryt karštus sumuštinius, keptuvėj toj specialioj. Bet dažniausiai tingiu, so įdedu į mikrobanginę. :DD dar moku padaryt picą orkaitėj. pašildau. ^^ sugebu kartais sumuštį pasidaryt, ir makaronų išsivirt.
pamenu, vasarą, tingėjau ką daryt valgyt, so iki septynių sėdėjau nevalgius visai nieko, nes mamos namie nebuvooo ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:42 pm

Mėgstu gaminti, gal šiandien su tėčiu lazaniją padarysim ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 7:39 pm

aš tokia šaunuolė kulinarė, kad moku netgi sumuštinį susitept, kiaušinienę išsikept ir ryžius išsivirt. O šiaip tai turiu tetą mikrobangę, o į virtuvę einu tikėdamasi sugauti maisto fėją(ypač jei būnu viena namie. kas 5min į šaldytuvą)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitimePen. 04 01, 2011 10:18 pm

Temoku pagamint paprastus, primityvius valgius. KAžkaip netraukia gamint, nors jei norėčiau užsiimčiau, gal td kokių vingrybių išmokčiau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kulinarija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kulinarija   Kulinarija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kulinarija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: